• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 111

15894472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27942793 15894472 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam projekt deweloperski budowy osiedla 9 obiektów z 90-102 lokalami mieszkalnymi łącznie, zlokalizowanego w centrum Rybnika przy ulicy Rudzkiej w odległości...

Rybnik (Wawok) (Śląskie, gm. Rybnik)

2 699 000 PLN (241 zł/m2)

-
-
11201 m2
-
15877394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem | do własne 27569443 15877394 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ul. Dąbrówki w Rybniku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Mieszkanie stanowi dobrą bazę do stworzenia prze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

359 000 PLN (5 698 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15872154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27486001 15872154 2 pokoje - centrum KILIŃSKIEGO - balkon - I piętro z windąŚwietna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym i spokojnym widokiem na zieleń.Najważniejsze informacje:...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

279 900 PLN (5 955 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15819323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26576679 15819323 Sprzedaż Gruntu &124; Rybnik Zamysłowska Obwiednia Południowa &124; 1357 m2  Do sprzedaży teren o powierzchni około 1357 m2 zabudowany budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość składa się z działki o numerze 19834 położonej w Rybniku. Nieruchomość...

Rybnik (Zamysłów), Zamysłowska

850 000 PLN (626 zł/m2)

-
-
1357 m2
-
15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik, Wodzisławska

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
1
167 m2
-
15562927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21386167 15562927 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. - Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2- Powierzchnia działki: ok. 2152 m2. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny - doskona...

Rybnik, Górnośląska

430 000 PLN (2 240 zł/m2)

8
1
192 m2
-
15760650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25362917 15760650 Nieruchomość położona w Rybniku przy ul. Zwycięstwa w skład których wchodzą działki gruntu o numerach 106022, 106221, 106421 o łącznej powierzchni 14306 m², zapisane w księdze wieczystej GL1Y001277823. Graniczące ze sobą ...

Rybnik (Chwałowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

574 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
14306 m2
-
15796834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26132234 15796834 Nieruchomość zlokalizowana jest w Rybniku przy ul. Jastrzębskiej 12 nr działki 1526 o powierzchni 2741 m² zapisanej w księdze wieczystej GL1Y001301034. Kształt działki nieregularny, wydłużony wzdłuż ulicy. Działka jest w ...

Rybnik (Boguszowice osiedle) (Śląskie, gm. Rybnik)

615 000 PLN (224 zł/m2)

-
-
2741 m2
-
15760740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25365512 15760740 Nieruchomość położona w Rybniku w rejonie ul. Bolesława Śmiałego o powierzchni 4081 m², w skład których wchodzą niezabudowane działki 134414, 134814 zapisane w księdze wieczystej GL1Y001394793. Działka nr 134414 jest nach...

Rybnik (Boguszowice stare) (Śląskie, gm. Rybnik)

110 000 PLN (27 zł/m2)

-
-
4081 m2
-
15760652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25362922 15760652 Działka położona jest w Rybniku, w rejonie ul. Zamenhofa o powierzchni 2332 m² w skład w której wchodzi działka gruntu 73740 zapisana w księdze wieczystej GL1Y001394793. Działka o kształcie kwadratu. Nieruchomości posiada...

Rybnik (Niedobczyce) (Śląskie, gm. Rybnik)

140 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
2332 m2
-
15786360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25907457 15786360 Nieruchomość jest zlokalizowana w Rybniku przy ul. Jastrzębskiej 12 o powierzchni 2781 m² nr działki 1526, zapisana w księdze wieczystej GL1Y001301034. Kształt działki nieregularny, wydłużony wzdłuż ulicy. Działka jest w ...

Rybnik (Boguszowice osiedle) (Śląskie, gm. Rybnik)

490 000 PLN (176 zł/m2)

-
-
2781 m2
-
15763125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25418501 15763125 Nieruchomość położona w Rybniku przy ul. Bolesława Śmiałego o powierzchni 6576 m² obejmuje niezabudowane działki gruntu o numerach geodezyjnych 252414, 252514 zapisane w księdze wieczystej GL1Y001394793. Działki o numera...

Rybnik (Boguszowice stare) (Śląskie, gm. Rybnik)

466 000 PLN (71 zł/m2)

-
-
6576 m2
-