• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 110

15872154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27486001 15872154 2 pokoje - centrum KILIŃSKIEGO - balkon - I piętro z windąŚwietna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym i spokojnym widokiem na zieleń.Najważniejsze informacje:...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

279 900 PLN (5 955 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15819323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26576679 15819323 Sprzedaż Gruntu &124; Rybnik Zamysłowska Obwiednia Południowa &124; 1357 m2  Do sprzedaży teren o powierzchni około 1357 m2 zabudowany budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość składa się z działki o numerze 19834 położonej w Rybniku. Nieruchomość...

Rybnik (Zamysłów), Zamysłowska

850 000 PLN (626 zł/m2)

-
-
1357 m2
-
15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik, Wodzisławska

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
1
167 m2
-
15562927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21386167 15562927 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. - Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2- Powierzchnia działki: ok. 2152 m2. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny - doskona...

Rybnik, Górnośląska

430 000 PLN (2 240 zł/m2)

8
1
192 m2
-
15661545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23484570 15661545 Inwestycyjny potencjał w sercu Zebrzydowic 586 m² możliwości blisko centrum Rybnika!Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem 4-kondygnacyjny budynek o imponującej powierzchni 586,2 m², położony w doskonałej lokalizacji: Zebrzydowice, zaledwi...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

499 500 PLN (852 zł/m2)

12
-
586 m2
1995
15230279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13335701 15230279 Duży, przestronny 500-metrowy dom w Rybniku z piękną zagospodarowana działką. Wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 500,31 w Rybniku dla 2 pokoleniowej rodziny lub jako inwestycja dla prowadzenia działalności gospodarczej.Działka dogodnie położona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 156 700 PLN (4 288 zł/m2)

7
3
503 m2
1987
15383113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17318246 15383113 Do sprzedaży kamienica w centrum Rybnika przy ulicy Jana III Sobieskiego 14 (pasaż) w sąsiedztwie kawiarni` Cafe Bosko` i Placu Wolności oraz w  pobliżu rynku. Bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności handlowej, usługowej i gastronomicznej...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 250 000 PLN (6 944 zł/m2)

11
-
180 m2
-
10851656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 80758 10851656 Do sprzedaży działka w ścisłym centrum Rybnika o powierzchni 244 m2 pod budowę obiektu z przeznaczeniem pod usługi (według obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego-31 U- tereny zabudowy usługowej, gdzie dopuszczone są pomieszc...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

520 000 PLN (2 131 zł/m2)

-
-
244 m2
-
15606763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22334170 15606763 Przedstawiamy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem usługowym o powierzchni około 765 m2 (powierzchnia użytkowa parteru około 510 m2, powierzchnia I piętra około 255 m2) na działkach o łącznej powierzchni około 1,11 ha. Obiekt zlokalizowany ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

8 000 000 PLN (10 458 zł/m2)

11
-
765 m2
-
15213217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12757786 15213217 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowym, położoną w  Rybniku przy ul. Wodzisławskiej. o Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 333 m2. o Powierzchnia działki: ok.1465 m2.   W skład budynku wchodzą dwie kondygnacj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 100 000 PLN (3 313 zł/m2)

10
-
332 m2
-
15890469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877459 15890469 Na sprzedaż mieszkanie ok. 38 m² ul. Morcinka spokojna, zielona okolicaLokalizacjaMieszkanie znajduje się w bloku przy ul. Morcinka. Bardzo dobra lokalizacja z wygodnym dojazdem zarówno do Raciborza, jak i Rybnika. W pobliżu znajdują się sklepy, t...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

176 000 PLN (4 757 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15885394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27728556 15885394 Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ponad 55 m² wysoki standardNa sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m², gotowe do wprowadzenia. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia oraz przemyślanym układem pomieszcz...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

400 000 PLN (7 273 zł/m2)

3
1
55 m2
1980