• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Rzeszów

Znalezionych ofert: 252

15705950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe, św. Kingi, 2 pok., 50,19m2, osobna kuchnia 24294760 15705950 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św. Kingi.Opis mieszkania:- Powierzchnia użytkowa: 50,19m2- Piętro:...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

506 919 PLN (10 138 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15706002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja, 2 pokoje, gotowe, św. Kingi, ustawne 24295823 15706002 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św. Kingi.Opis mieszkania:- Powierzchnia użytkowa: 44,11m2- Piętro:...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

463 155 PLN (10 526 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15833878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26733582 15833878 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Rzeszowie przy ulicy Porąbki. Lokalizacja łączy spokojne, kameralne otoczenie z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum miasta, co pozwala cieszyć się zarówno bliskości...

Rzeszów (Budziwój) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 150 000 PLN (7 855 zł/m2)

4
2
146.4 m2
2016
15857662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27129005 15857662 Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę mieszkania przy ul. Strzelniczej – w jednej z najbardziej zielonych i wygodnych lokalizacji do życia.To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, funkcjonalność i świetne połączenie z centrum miasta – a...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (14 177 zł/m2)

1
1
31.67 m2
2007
15705974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniaki w cenie mieszkania, 83m2, ul. Miejska 24294756 15705974 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Miejskiej.Opis budynku:- Powierzchnia użytkowa: 83m2 + strych- Kondygnacje: parter + piętro- Ilość pokoi: 4- Pow...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

639 000 PLN (7 699 zł/m2)

4
1
83 m2
2026
15757638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25304360 15757638 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesne, nigdy niezamieszkiwane przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma zewnętrznymi miejscami postojowymi. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, kontakt z naturą i szybki...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

619 000 PLN (12 687 zł/m2)

3
1
48.79 m2
2024
15548565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20915956 15548565 NOWA NIŻSZA CENA !!! Do sprzedania kamienica w samym centrum miasta Rzeszowa. Idealna lokalizacja. Kamienica o powierzchni użytkowej 719m2, w tym powierzchnia mieszkalna 639m2. Na parterze budynku prowadzona jest działalność hadnlowo-usługowa, natomi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 900 000 PLN (4 033 zł/m2)

10
-
719 m2
-
15138252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek produkcyjno - usługowy, Borowa Rzeszów 10729634 15138252 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość stanowiącą działki ewidencyjne nr  281; 282; 283; 311; 312 i 313  o łącznej powierzchni 1,0737ha wraz z budynkiem produkcyjno - usługowym znajdującym się na działce...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

3 990 000 PLN (5 700 zł/m2)

12
-
700 m2
2001
15667060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23591182 15667060 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego idealnego dla tych którzy prowadzą działalność gospodarczą i szukają do zakupu nieruchomości zlokalizowanej w centrum miasta nie wymagającej dodatkowego wkład...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

795 600 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
79.56 m2
1910
15846629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26891397 15846629 Szukasz działki w spokojnej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Rzeszowa?Ta oferta to idealna propozycja dla inwestora lub osoby planującej budowę wymarzonego domu - działka przy ul. św. Huberta łączy potencjał rozwoju z wyjątkowy...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

429 000 PLN

-
-
2042 m2
-
15846628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26891394 15846628 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną inwestycję składającą się z 12 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, stanowiących część większego kompleksu położonych w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Rzeszowa - Budziwój.Nowoczesne domy jednorodzinne...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

749 000 PLN (5 999 zł/m2)

3
1
124.85 m2
2025
15497402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19879862 15497402 Jeśli od zawsze Twoim marzeniem było posiadanie działki, na której wybudujesz swój własny, idealny dom to ta oferta skierowana jest wprost do Ciebie. Z przyjemnością prezentuję Ci działkę zlokalizowaną w Rzeszowie przy ul. Dębickiej. Działka ma powie...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

349 000 PLN

-
-
1635 m2
-