• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Rzeszów

Znalezionych ofert: 252

15817929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26614448 15817929 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania położonego w spokojnej, zielonej części Rzeszowa przy ulicy Nowosądeckiej 16. To idealna propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, par, jak i osób szukających wyg...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

649 000 PLN (11 228 zł/m2)

4
2
57.8 m2
2005
15688581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23991509 15688581 Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej - Rzeszów, ul. Senatorska (Budziwój).4 lokale dostępne - tylko 2 mieszkania w każdym segmencie!Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum Rzeszowa? Mamy coś dla Ciebie! Nowa in...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

437 880 PLN (8 900 zł/m2)

3
-
49.2 m2
2025
15780729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25812600 15780729 Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze trafiłeś!Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe mi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

745 000 PLN (13 135 zł/m2)

3
1
56.72 m2
2019
15706435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24301564 15706435 Złap okazję, zanim zrobi to ktoś inny. Szukasz gruntu z potencjałem?Chcesz zainwestować w rozwijającej się części Rzeszowa i zrealizować projekt, który przyniesie realny zysk?Poznaj wyjątkową ofertę działki budowlanej zlokalizowanej na osiedlu Budziw...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

3 000 000 PLN

-
-
8319 m2
-
15699796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24175083 15699796 Poszukujesz działki inwestycyjnej w Rzeszowie? Planujesz budowę domów jednorodzinnych bądź działki pod usługi? A może szukasz działki z idealnym wyjazdem z Rzeszowa pod inwestycję np. siedzibę swojej firmy? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwani...

Rzeszów (Załęże) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 999 000 PLN

-
-
8120 m2
-
15775978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25691985 15775978 Mam przyjemność zaoferować Państwu obiekt, który sprawdzi się jako inwestycja.Jeśli szukasz miejsca na swój wymarzony biznes ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.Z przyjemnością prezentuję Państwu lokal na sprzedaż, który znajduje się w Rzesz...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 626 000 PLN (15 028 zł/m2)

1
-
108.2 m2
-
15838880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733220 15838880  Apartament z imponującym tarasem 39 m² ul. Jazowa RzeszówSą mieszkania… i są przestrzenie, w których naprawdę chce się żyć.Ta wyjątkowa nieruchomość przy ul. Jazowej w Rzeszów łączy komfort, prywatność i funkcjonalność w idealnych proporcjach.Na ...

Rzeszów (Drabinianka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

610 000 PLN (11 468 zł/m2)

2
1
53.19 m2
2012
15664631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23558287 15664631 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupoziomowe mieszkanie na piętrze z dwoma miejscami postojowymi usytuowane przy ul. Zelwerowicza.Dodatkowo w cenie jest wykonany taras wentylowany z płytek 60x60.Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

869 364 PLN (8 200 zł/m2)

5
1
106.02 m2
2022
15822900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26641866 15822900 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Stefana Okrzei. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

619 000 PLN (14 214 zł/m2)

3
1
43.55 m2
1900
15664624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23558277 15664624 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż pokaźny dom o powierzchni 220 m2 składający się z 3 kondygnacji na 20 arowej działce. Solidny projekt, przestronne wnętrza. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, na os. Drabinianka ...

Rzeszów (Drabinianka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 490 000 PLN (6 773 zł/m2)

5
3
220 m2
1980
15831526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26697591 15831526 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną, jasną kuchniąjadalnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Malczewskiego. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pod ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

499 000 PLN (8 167 zł/m2)

3
1
61.1 m2
1977
15819734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek usługowy, 490m2, Rzeszów ul. Wetlińska 26636539 15819734 W ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu nowo wybudowany budynek handlowo - usługowy zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Wetlińskiej.Prezentowany budynek to interesująca propozycja pod siedzibę firmy, kancelarię, biura jak również i dla inwestor...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

4 900 000 PLN (10 000 zł/m2)

12
-
490 m2
2025