• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Serock

Znalezionych ofert: 90

15714304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24455941 15714304 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Prezentujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni całkowitej ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

865 000 PLN (6 407 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
15714308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24455943 15714308 Aktualnie w budowie, termin oddanie III kwartał 2026r. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Pr...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

865 000 PLN (6 407 zł/m2)

5
1
135 m2
2025
15753343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25195641 15753343 Na sprzedaż działka budowlana 800 m² o oznaczeniu MNU tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usług nieuciążliwych.Znajduje się w malowniczym Serocku, w spokojnej i cichej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie blisk...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

215 000 PLN (269 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15792240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26009965 15792240 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie (45,6m²) położone w samym sercu Serocka.Mieszkanie znajduje się tuż przy Rynku z okien rozciąga się malowniczy widok na ratusz oraz spokojny nurt rzek Narew i Bug.Oddzielna, przestronna kuchnia z oknem. ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

480 000 PLN (10 667 zł/m2)

2
1
45 m2
2001
15714310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24455944 15714310 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Prezentujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni całkowitej ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

865 000 PLN (6 407 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
14598284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16810 14598284 Do sprzedaży działka budowlana w Serocku o powierzchni 2500 m². W ofercie również sąsiednia działka o powierzchni 3356 m² w cenie 150 złm². Dojazd do działki utwardzoną drogą gminną. ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

375 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
2500 m2
-
14492327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16807 14492327 Do sprzedaży działki budowlane w Serocku o powierzchni od 1000 m2 do około 2000 m2. Łącznie w ofercie do sprzedaży około 20 działek w tej lokalizacji. Działki objęte są MPZP z przeznaczeniem pod budowę domu jednorodzinneg...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

150 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15860578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182949 15860578 Na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 90m2 położony w zacisznej wsi, w otoczeniu zieleni i natury. To idealne miejsce dla osób, które marzą o spokojnym życiu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cenią sobie szybki dojazd do Serocka i Warsza...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

749 000 PLN (8 322 zł/m2)

3
1
90 m2
1990
15795667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26101752 15795667 Na sprzedaż dom parterowy z zadaszonym tarasem i garażem w bryle budynku. Położony w sielskim otoczeniu zieleni i ciszy, przy utwardzonej drodze, przy której stoi kilka domów.Działka ma ponad 900 mkw. i z trzech stron graniczy z posesjami spokojnych,...

Serock (Karolino) (Mazowieckie, gm. Serock)

950 000 PLN (8 636 zł/m2)

4
2
110 m2
2019
15855902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27077551 15855902 DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM SEROCK 275 m² IDEALNY POD FLIPNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 275 m², położony w atrakcyjnej lokalizacji w Serocku dynamicznie rozwijającym się miasteczku turystyczno-rekreacyjnym, z...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

790 000 PLN (2 873 zł/m2)

6
2
275 m2
2007
15887337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27780858 15887337 Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną Serock, przy głównej ulicy.Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 663 m², położona w Serocku przy jednej z głównych ulic, w bardzo dobrze widocznej i wygodnej komunikacyjnie lokalizacji. Nieruc...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

990 000 PLN (1 493 zł/m2)

-
-
663 m2
-
15743759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25018797 15743759 Nieruchomość dla deweloperaPrzedstawiam Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną rozległą działkę o powierzchni 3,1 hektara, położoną w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Serock.MPZP: Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

3 800 000 PLN (122 zł/m2)

-
-
31146 m2
-