• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Serock

Znalezionych ofert: 90

15640922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23070968 15640922 Atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinnąPowierzchnia: 20 000 m² (2 ha)Plan zagospodarowania: zabudowa jednorodzinna (wolnostojące domy oraz bliźniaki)Możliwość zabudowy: do 20 domów wolnostojącychDoskonała lokalizacja: spokojna, cic...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

2 399 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
20000 m2
-
15885924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27743839 15885924 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom położony w malowniczej okolicy lasów Popowskich oraz u zbiegu rzeki Bug i Narew. W odległości 10 minut od Serocka. Komunikację miejską zapewnia darmowy transport publiczny do Serocka, Legionowa oraz do...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

680 000 PLN (8 831 zł/m2)

4
-
77 m2
2010
15746310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25075751 15746310 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Działka posiada duży potencjał zagospodarowania – zgodnie z miejscowym ...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

23 089 120 PLN (160 zł/m2)

-
-
144307 m2
-
15745349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25056070 15745349 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Atrakcyjny teren inwestycyjny z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorod...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

5 732 640 PLN (135 zł/m2)

-
-
42464 m2
-
15750434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25122078 15750434 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, składający się z pięciu działek o łącznej powierzchni 128 724 mkw. To doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Teren o dużym ...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

23 170 320 PLN (180 zł/m2)

-
-
128724 m2
-
15750060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25116571 15750060 Na sprzedaż grunt inwestycyjny przemysłowo-usługowy położony w miejscowości Wierzbica, blisko Serocka, w strefie objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod działalność przemysłową, produkcyjną, magazynową oraz skła...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

45 288 450 PLN (270 zł/m2)

-
-
167735 m2
-
15745348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25056069 15745348 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Teren o dużym potencjale, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, dwulokalową, b...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

2 414 745 PLN (135 zł/m2)

-
-
17887 m2
-
15757252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25295999 15757252 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Teren o dużym potencjale, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, dwulokalową, b...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

1 593 920 PLN (160 zł/m2)

-
-
9962 m2
-
15750433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25122077 15750433 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Teren o wysokim potencjale inwestycyjnym, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

48 638 268 PLN (252 zł/m2)

-
-
193009 m2
-
15750432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25122076 15750432 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Teren o dużym potencjale, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, dwulokalową, b...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

1 566 864 PLN (108 zł/m2)

-
-
14508 m2
-
15745314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25055385 15745314 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Teren o dużym potencjale inwestycyjnym, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną w...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

7 116 840 PLN (180 zł/m2)

-
-
39538 m2
-
15882064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27656131 15882064 Wyjątkowy obiekt komercyjny o pow. 1500 m² z widokiem na Narew w Serocku pod Warszawą.Prezentujemy unikatową okazję inwestycyjną w sercu turystycznego Serocka. Ten trzypiętrowy budynek o ogromnym potencjale biznesowym to gotowy model dochodowego prz...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

2 490 000 PLN (1 923 zł/m2)

12
1
1295 m2
2003