• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Serock

Znalezionych ofert: 90

15632995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22880660 15632995 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15632989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22880658 15632989 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15632803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22871491 15632803 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15632988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22880667 15632988 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15834419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26707249 15834419 CZĘŚĆ ZAŁĄCZONYCH ZDJĘĆ JEST WIZUALIZACJĄ.  NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDAWANA JEST W STANIE DEWELOPERSKIM.Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15850624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26999976 15850624 Komfort, przestrzeń i bliskość natury – zamieszkaj nad Zalewem Zegrzyńskim! ???? LokalizacjaSerock to wyjątkowe miasto położone nad Zalewem Zegrzyńskim, zaledwie 40 km od centrum Warszawy, w jednym z najpiękniejszych zakątków Mazowsza &...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2025
15850625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26999977 15850625 Komfort, przestrzeń i bliskość natury – zamieszkaj z widokiem na Zalewem Zegrzyński! ?? Zamieszkaj w sercu Serocka – komfort, natura i nowoczesna architektura ???? LokalizacjaWitaj w Serocku – jednym z najpiękniejszych m...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

699 000 PLN (6 921 zł/m2)

4
2
101 m2
2026
15659726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447220 15659726 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15628637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22815287 15628637 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

745 000 PLN (6 963 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15345012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16375491 15345012 Mieszkanie pracuje na wynajmach krótkookresowych. Gastronomia. Rekreacja. Rozrywka. Mieszkanie na 1 piętrze z windą w otulinie lasu, terenów rekreacyjnych, deptaków nadnarwiańskich, ścieżek pieszych i rowerowych. Możliwość uprawiania sportów wodnych....

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

237 000 PLN (13 167 zł/m2)

1
1
18 m2
1960
15641045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23074285 15641045 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

735 000 PLN (6 869 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15860266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27181403 15860266 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA KLIENT SPRZEDAJĄCY - BEZ PROWIZJI!Rozglądasz się za idealnym miejscem pod budowę domu? Pragniesz zacisznej lokalizacji wśród zieleni, a przy okazji blisko wygodnej, miejskiej infrastruktury? Kompaktowa 800 m2 działka położ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

399 200 PLN

-
-
800 m2
-