• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Siechnice

Znalezionych ofert: 64

15861481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27207188 15861481 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie, na zadbanym i funkcjonalnym osiedlu pod Wrocławiem. Planowany odbiór- 2027-02-28. Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkania w starannie zaprojektowa...

Siechnice (Siechnice) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

390 586 PLN (11 488 zł/m2)

2
-
34 m2
2026
15845073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850319 15845073 BEZPOŚREDNIO od dewelopera , brak prowizji oraz podatku 2% PCC. MIESZKANIA W RÓŻNYM METRAŻU ! BESTATE WROCŁAW oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow. użytkowej 62m.kw. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, sa...

Siechnice (Siechnice) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

549 500 PLN (8 863 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15866806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27328511 15866806 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Ostatnie mieszkania z ogródkiem w zielonej i cichej okolicy Siechnic na ogrodzonym kameralnym osiedlu Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży lokale mieszkalne w bliźnia...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

684 208 PLN (9 774 zł/m2)

3
-
70 m2
2025
15848025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26927937 15848025 BEZPOŚREDNIO od dewelopera , brak prowizji oraz podatku 2% PCC. MIESZKANIA W RÓŻNYM METRAŻU. BESTATE WROCŁAW oferuje do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe o pow. użytkowej 85,59m.kw. Mieszkanie składa się z trzech sypialni, salonu z a...

Siechnice (Groblice) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

798 200 PLN (9 391 zł/m2)

4
-
85 m2
2025
15861597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27208383 15861597 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie, na zadbanym i funkcjonalnym osiedlu pod Wrocławiem. Planowany odbiór- 2027-02-28. Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkania w starannie zaprojektowan...

Siechnice (Siechnice) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

753 519 PLN (13 954 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15884616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27707172 15884616 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Podstawowe informacje: Działka powierzchni 4191 m2. Część budowlana zajmuje obszar o powierzchni około 3350 m2, pozostała część to tereny zieleni i parkingi (ok. 841 m2).Lokalizacja:Gmina: SiechniceMiasto...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 676 800 PLN

-
-
4192 m2
-
15734511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24830437 15734511 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602* Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościCena ofertowa dotyczy działki o numerze 7016 o powierzchni 784 m2 - działka zaznaczona kolorem fioletowym. Cena pozostałych działek (kolor żółty) wynosi 500 złm2...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

325 360 PLN

-
-
784 m2
-
15721256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24600895 15721256 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Podstawowe informacje: Działka powierzchni 3818 m2. Część budowlana zajmuje obszar o powierzchni około 2980 m2, pozostała część to tereny zieleni i parkingi (ok. 838 m2).Lokalizacja:Gmina: SiechniceMiasto...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 374 480 PLN

-
-
3818 m2
-
15107445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9970324 15107445 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Podstawowe informacje: - powierzchnia: 3818 m2- Siechnice, gm. Siechnice- działka nr 741- MPZP: budowlanaOdległość od granic Wrocławia: 5 kmUzbrojenie:Prąd: doprowadzony do działek sąsiednichWoda: doprowa...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 145 400 PLN

-
-
3818 m2
-
15835368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26708511 15835368 Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości!Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Przedstawiam 3-pokojową nieruchomość o powierzchni 54,71m2 w Groblicach przy ulicy Kotowickiej.Lokalizacja:Nieruchomość znajduje si...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

549 000 PLN (10 167 zł/m2)

3
1
54 m2
2009
15855849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27076452 15855849 REZERWACJA OFERTY Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez PCC, bez prowizji od kupującego!!! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych s...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

489 855 PLN (11 663 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15780976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25817262 15780976 Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” ciszę i spokój. Własność działki z udzia...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 112 960 PLN (8 368 zł/m2)

5
2
133 m2
2025