• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Siechnice

Znalezionych ofert: 64

15884337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27699275 15884337 REZERWACJA OFERTY Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez PCC, bez prowizji od kupującego!!! Wybudowanych zostało 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych sa...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

488 179 PLN (11 623 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15857759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27133112 15857759 Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 23-03-2026 do 30-04-2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być rezerwacyjna), otrz...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

622 205 PLN (10 200 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15845856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26870630 15845856 Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez PCC, bez prowizji od kupującego!!! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych kondygnacjach, oraz miejscem po...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

636 777 PLN (10 613 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15859619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27173868 15859619 Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez PCC, bez prowizji od kupującego!!! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych kondygnacjach, oraz miejscem po...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 191 PLN (10 587 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15833727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26870624 15833727 Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” ciszę i spokój. Własność działki z udział...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 054 850 PLN (7 931 zł/m2)

5
2
133 m2
2025
15682522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23878439 15682522 Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” ciszę i spokój. Własność działki z udzia...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 059 600 PLN (7 967 zł/m2)

5
2
133 m2
2025
15656373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23411299 15656373 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4 -pokojowe o powierzchni 6...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

697 351 PLN (10 408 zł/m2)

4
-
67 m2
2025
15656370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23411296 15656370 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRODKIEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 6...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

655 125 PLN (10 919 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15656369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23411294 15656369 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

481 134 PLN (11 456 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15880937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27616737 15880937 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam prywatnie mieszkanie z parkingiem.Nowe osiedle rok 2025. Księga Wieczysta Dwa pokoje 42,09 mkw., piętro 12, duży balkonStan lokalu wykończony.(pozostało umeblować)Salon z kuchnią , sypiania plus ł...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

579 000 PLN (13 786 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15874962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27520819 15874962 Oferta skierowana do osób, które cenią sobie wygodę, ciszę i spokój otoczenia oraz dogodny dojazd do centrum Wrocławia. Komfortowo urządzone i wykończone materiałami wysokiej jakości mieszkanie dwupokojowe w zadbanym , nowym budynku z windą . Apa...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

690 000 PLN (11 695 zł/m2)

2
1
59 m2
2020
15872856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502926 15872856 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem - Siechnice, Osiedle Błękitne II Cena: 695 000 zł (12 442 złm²) Powierzchnia: 55,86 m² + ogród 72 m² Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Typ zabudowy: blok R...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

695 000 PLN (12 636 zł/m2)

3
-
55 m2
2007