• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Siedlce

Znalezionych ofert: 95

15815657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625301 15815657 Jeśli szukasz miejsca, w którym zbudujesz dom dla swojej rodziny i zyskasz przestrzeń, prywatność oraz komfort życia – ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż atrakcyjne  działki budowlane położone zaledwie 7 km od Siedlec...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

240 750 PLN (250 zł/m2)

-
-
963 m2
-
15735483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24855659 15735483 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2 piętrze w bloku z 1984 roku przy ul. Błonie. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość centrum miasta oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

389 000 PLN (8 104 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15867767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27351644 15867767 Ekskluzywny dom w zielonej części Siedlec - idealna propozycja dla osób, które szukają ciszy i natury, ale nie chcą rezygnować z komfortu miasta!Przestronny, nowoczesny segment środkowy o pow. użytkowej 118,62m2.Znajduje się na działce o wielkości 28...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 419 000 PLN (12 025 zł/m2)

5
2
118 m2
2025
15845591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26863931 15845591 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka I Idealna lokalizacja!Mieszkanie położone przy ul. Mieszka I w Siedlcach wszędzie blisko! W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy , punkty handlowo-usługowe, szkoły, przystanki ko...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

510 000 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1977
15844818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26846734 15844818 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka IOferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 60,37 m², położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Mieszka I w Siedlcach. Lokalizacja to jeden z największych atutów nieruchomoś...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

449 000 PLN (7 483 zł/m2)

3
1
60 m2
1977
15888610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27818447 15888610 Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,12 m², zlokalizowane przy ul. 10 Lutego w Siedlcach. Znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z 2002 roku, wykonanego z pustaków, na zamkniętym i zadbanym osiedlu.Mieszkanie stanowi...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

780 000 PLN (10 833 zł/m2)

4
1
72 m2
2002
15871685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27474027 15871685 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, znajdujące się na 3 piętrze, zlokalizowane w jednej z najlepszych części Siedlec.To idealna propozycja dla osób, które szukają standardu premium i chcą wprowadzić się do gotowego wnętrz...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

509 000 PLN (9 980 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15867841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27352763 15867841 Na sprzedaż nowoczesny środkowy segment gotowy do wprowadzenia, wykończony w wysokim standardzie premium!Szukasz domu, który łączy nowoczesny design, ciszę i zieleń, a jednocześnie jest w mieście?W takim razie ta nieruchomość została stworzony wła...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 696 000 PLN (11 085 zł/m2)

5
2
153 m2
2025
15867866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27355102 15867866 Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,07 m², położone w samym centrum Siedlec przy ul. Wiatraczna, na drugim piętrze w zadbanym budynku.Lokalizacja to jeden z największych atutów ścisłe centrum miasta, a jednocześnie zielon...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

559 000 PLN (11 646 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15888608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818443 15888608 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze kamienicy przy ul. Floriańskiej w Siedlcach. Cena nieruchomości wynosi 400 000 PLN. To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych, ponieważ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

400 000 PLN (8 889 zł/m2)

2
1
45 m2
1930
15857576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27125501 15857576 Na sprzedaż wyjątkowy segment skrajny w Siedlcach - komfort i spokój w otoczeniu zieleni! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, funkcjonalnego segmentu skrajnego zlokalizowanego w Siedlcach przy ul. Gajowej na zamkniętym...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 290 000 PLN (9 847 zł/m2)

5
2
131 m2
2023
15827052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633299 15827052 Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Żeglarskiej w sąsiedztwie siedleckiego Zalewu! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze bloku mieszkalnego, pobudowanego w połowie lat dziewięćdziesiątych. Budynek jest...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

450 000 PLN (7 627 zł/m2)

3
1
59 m2
1996