• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Siedlce

Znalezionych ofert: 95

15888608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818443 15888608 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze kamienicy przy ul. Floriańskiej w Siedlcach. Cena nieruchomości wynosi 400 000 PLN. To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych, ponieważ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

400 000 PLN (8 889 zł/m2)

2
1
45 m2
1930
15857576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27125501 15857576 Na sprzedaż wyjątkowy segment skrajny w Siedlcach - komfort i spokój w otoczeniu zieleni! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, funkcjonalnego segmentu skrajnego zlokalizowanego w Siedlcach przy ul. Gajowej na zamkniętym...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 290 000 PLN (9 847 zł/m2)

5
2
131 m2
2023
15827052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633299 15827052 Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Żeglarskiej w sąsiedztwie siedleckiego Zalewu! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze bloku mieszkalnego, pobudowanego w połowie lat dziewięćdziesiątych. Budynek jest...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

450 000 PLN (7 627 zł/m2)

3
1
59 m2
1996
15766581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25505949 15766581 Serdecznie polecam do zakupu mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.Budynek znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta przy ul. Formińskiego w samym centrum.Na powierzchnię mieszkalną 48m...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

458 000 PLN (9 542 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15687488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23965476 15687488 Na sprzedaż duże, słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 74m2.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 3-piętrowego bloku z pustaka przy ul. Poznańskiej w Siedlcach.Mieszkanie charakteryzuje się idealnym rozkładem. Znajduje się w ni...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

536 000 PLN (7 243 zł/m2)

3
1
74 m2
1995
15849445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26966866 15849445 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,63m2, położone w Siedlcach przy ul. 11 Listopada, na drugim piętrze w bloku po termomodernizacji.Nieruchomość składa się z dwóch ustawnych pokoi: salonu z dwustronną ekspozycją okien oraz niedużej s...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

330 000 PLN (9 167 zł/m2)

2
1
36 m2
1975
15846779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26893300 15846779 Na sprzedaż duże, przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 78,63m2. Lokal położony jest w doskonałej lokalizacji miasta Siedlce, na zielonym, cichym osiedlu przy ul. Poznańskiej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze, trz...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

620 000 PLN (7 949 zł/m2)

4
1
78 m2
1994
15791157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25984949 15791157 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,38m2.Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy, pobudowanej z cegły w samym centrum miasta Siedlce przy ul. 10 Lutego. Budynek w 2020 roku został odrestaurowany i dzisiaj wyróżnia...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

480 000 PLN (8 276 zł/m2)

3
1
58 m2
1925
15827196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633307 15827196 Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Kilińskiego w samym centrum miasta! Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze bloku mieszkalnego, pobudowanego w połowie lat siedemdziesiątych. Budynek jest po termomode...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

399 000 PLN (9 068 zł/m2)

2
1
44 m2
1971
15808284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26384177 15808284 Na sprzedaż duży dom w zabudowie bliźniaczej położony w Siedlcach przy ul. Jaśminowej. Przestronny dom, zbudowany w 2000 roku, jest gotowy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.Nieruchomość znajduje na działce o...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 099 000 PLN (4 132 zł/m2)

7
4
266 m2
2000
15849497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26969872 15849497 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,77m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza.Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydziestych ubiegłego wieku i posiada dwa piętra. W 2023 roku został przeprowa...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

218 700 PLN (5 608 zł/m2)

2
1
39 m2
1930
15849485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26969231 15849485 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,82m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza.Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydziestych ubiegłego wieku i posiada dwa piętra. W 2023 roku został przeprowa...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

186 000 PLN (5 636 zł/m2)

3
1
33 m2
1930