• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Siedlce

Znalezionych ofert: 95

15519399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 20362734 15519399 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Siedlcach - ul. Starowiejska.Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 99 m², usytuowane na 4. i 5  piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w Siedlcach. Idealna propozycja dla rodzin oraz o...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

629 000 PLN (6 354 zł/m2)

6
2
99 m2
1999
15617609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22546736 15617609 Polecam do zakupu nieruchomość usytuowaną na drugim piętrze, poddaszu w kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ulicy Jana Kilińskiego. Na powierzchnię mieszkalną składają się : dwa pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój oraz duże poddasze, które...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

290 000 PLN (5 918 zł/m2)

2
1
49 m2
1950
15624146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22692082 15624146 Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w Siedlcach przy ul. Formińskiego Marzysz o własnym kącie, który będziesz mógł urządzić według własnych upodobań? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni, które zaspokoi...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

499 000 PLN (6 931 zł/m2)

4
1
72 m2
1986
15208715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 12673380 15208715 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Nieruchomość składa się z 4 działek, oferowana do sprzedaży w całości, tj. 12.544 m2.cNieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania ...

Siedlce (Dolnośląskie, gm. Oława)

1 757 560 PLN

-
-
12554 m2
-
15324082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 15796526 15324082 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3000 m2. Woda i prąd. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Miejscowy pl...

Siedlce (Dolnośląskie, gm. Oława)

390 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15323616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 15779692 15323616 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3000 m2. Woda i prąd. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Miejscowy pl...

Siedlce (Dolnośląskie, gm. Oława)

390 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15318112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 15653108 15318112 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3554 m2. Woda i prąd. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Miejscowy pl...

Siedlce (Dolnośląskie, gm. Oława)

355 400 PLN

-
-
3554 m2
-
15322011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 15736974 15322011 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3000 m2. Woda i prąd. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Miejscowy pl...

Siedlce (Dolnośląskie, gm. Oława)

390 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15888615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27818444 15888615 WYJĄTKOWE 3 POKOJE W SERCU SIEDLEC UL. 3 MAJANa sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m², położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. 3 Maja (róg ul. Floriańskiej). To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako pewna inwe...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

420 000 PLN (9 130 zł/m2)

3
1
46 m2
1988
15866400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320712 15866400 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego, o powierzchni 64,72 m², położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Piaskowej w Siedlcach. Lokal oferowany jest w standardzie deweloperskim, co umożliwia przyszłym właścicielom dowolną aranżac...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

621 312 PLN (9 708 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15866406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320706 15866406 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,91 m², położone na piętrze nowoczesnego budynku o podwyższonym standardzie w Siedlcach, przy ulicy Piaskowej. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia, jak ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

534 391 PLN (10 277 zł/m2)

2
1
52 m2
2026
15739099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24919553 15739099 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 100 m², położonego na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Wyszyńskiego. To doskonała propozycja dla rodzin, które cenią sobie komfort, funkcjonalny układ pomieszc...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

746 000 PLN (7 460 zł/m2)

4
1
100 m2
1995