• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Sosnowiec

Znalezionych ofert: 114

15863490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250385 15863490 Przedmiotem wyceny jest nieruchomość składająca się z działki ewidencyjnej nr 30681 o powierzchni 822 m2 (0,0822 ha), obręb nr 0012, 12, nr inw. 5045250, zlokalizowana w Sosnowcu, w rejonie ulic Wojska Polskiego - Orląt Lwowskich. Nieruchom...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

168 000 PLN (204 zł/m2)

-
-
822 m2
-
15863482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250378 15863482 Nieruchomość ma kształt regularny. Teren działki płaski, jednakże pomiędzy ulicą Majora Henryka Hubala Dobrzańskiego a powierzchnią działki występuje różnica poziomów. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i ś...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

578 000 PLN (161 zł/m2)

-
-
3589 m2
-
15863431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248699 15863431 Nieruchomość obejmuje działki oznaczone numerami geodezyjnymi 28888, 28889 oraz 288810 o łącznej powierzchni 490 m². Działki gruntu są zapisane w księdze wieczystej numer KA1S000087789 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu. ...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

122 000 PLN (249 zł/m2)

-
-
490 m2
-
15863428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248697 15863428 Nieruchomość gruntowa stanowi działkę ewidencyjną nr 5081 o powierzchni 3350 m², położoną w Sosnowcu przy ul. Mikołajczyka, zapisaną w księdze wieczystej KA1S000559912. Działka posiada kształt zbliżony do prostokąta, co s...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

181 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
3350 m2
-
15863432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248694 15863432 Nieruchomość zlokalizowana jest w Sosnowcu, w obrębie Porąbka (dzielnica peryferyjna), w rejonie ulicy Grenadierów. Składa się z działek ewidencyjnych nr 25614 o powierzchni 0,2464 ha, nr inw. 7075649 i o nr 25615 o powierzchni 0,3837 ha, n...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

217 100 PLN (34 zł/m2)

-
-
6301 m2
-
15863429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248693 15863429 Nieruchomość położona jest w Sosnowcu, w obrębie dzielnicy Zagórze, w rejonie ulicy Romana Dmowskiego. Obejmuje działki oznaczone numerami geodezyjnymi: 662 o powierzchni 0,0981 ha, 6631 o powierzchni 0,0050 ha i 6632 o powierzchni 0,0821 h...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

265 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1852 m2
-
15840667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26782288 15840667 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Szymanowskiego, obejmuje działki oznaczone numerami geodezyjnymi 28886, 28884, 28899, 288910, 28902. o łącznej powierzchni 1234 m². Działki gruntu o numerach 28886, 28884 zapisane są w księdze wie...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

220 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
1234 m2
-
15822633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625315 15822633 Przedmiotowa działka ma regularny kształt, co ułatwia racjonalne zagospodarowanie nieruchomości, jest niezabudowana i nieogrodzona. Teren nieruchomości niezagospodarowany, porośnięty licznymi drzewami oraz zielenią nieurządzoną. Przez teren...

Sosnowiec (Ostrowy górnicze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

129 000 PLN (264 zł/m2)

-
-
488 m2
-
15774839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25659567 15774839 Nieruchomość obejmuje działkę gruntu o numerze 14922 o powierzchni 0,1887 ha. Nieruchomość posiada kształt regularny, zabudowana jest budynkiem handlowo - usługowym, nie jest ogrodzona. Przez nieruchomość przebiegają kolidujące elektroener...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

960 000 PLN (509 zł/m2)

-
-
1887 m2
-
15870619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27434079 15870619 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Węglowej o łącznej powierzchni 20517 m² w skład której wchodzą działki 86511, 86512, 14552 zapisane w księgach wieczystych KA1S000412172, KA1S000412165. Przedmiotowe działki maj...

Sosnowiec (Kazimierz górniczy) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 100 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
20517 m2
-
15870621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27434078 15870621 Nieruchomość, składa się z działek oznaczonych numerami geodezyjnymi 277811, 277812, 277813, 277814, 277815, 277816, 277817, 281510, 281511, 281512, 2777, 2644 o łącznej powierzchni 224243 m² zapisane w księdze wieczystej KA1S000880205. ...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

10 000 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
224243 m2
-
15863480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250386 15863480 Nieruchomość składająca się z trzech działek o nr 63640, 63641, 64524. Nieruchomość w kształcie prostokąta zabudowana budynkiem przemysłowym byłej wymiennikowni. Nieruchomość posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Nieruchomość...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

540 000 PLN (1 301 zł/m2)

-
-
415 m2
-