• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Sosnowiec

Znalezionych ofert: 114

15863487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250375 15863487 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Jamesa Watta o łącznej powierzchni 116142 m² , w skład których wchodzi prawo użytkowania wieczystego niezabudowanych działek: 119, 1124, 1127, 1128, 14161, 14162, 14163, 14171, 14172, 14173, 99510,...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

7 880 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
116142 m2
-
15847015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26900326 15847015 Położenie: Sosnowiec, Porąbka - dzielnica peryferyjna, rejon ulicy Minerów i Grenadierów. Otoczenie: najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią: od wschodu nieruchomość przylega do asfaltowej drogi wewnętrznej oraz linii kolejowej, a w dal...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

555 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
13593 m2
-
15763913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25434339 15763913 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę ewidencyjną oznaczoną numerem 2314, o powierzchni cztery tysiące pięćset czterdzieści sześć metrów kwadratowych (4546 m²), co stanowi zero przecinek czterysta pięćdziesiąt ...

Sosnowiec (Ostrowy górnicze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

321 000 PLN (71 zł/m2)

-
-
4546 m2
-
15863484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250383 15863484 Przedmiotowa nieruchomość ma nieregularny kształt, jest nieogrodzona. Na jej terenie znajduje się fragment ogrodzenia nieruchomości sąsiedniej oraz inne składniki budowlane - pozostałości po obiektach kopalnianych - działki: nr 27939 oraz n...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

3 700 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
198015 m2
-
15863496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250382 15863496 Przedmiotowa działka ma kształt regularny zbliżony do trójkąta. Działka użytkowana częściowo jako pobocze drogowe porośnięte roślinnością trawiastą oraz pojedynczymi drzewami, natomiast część nieruchomości zabudowana jest urządzeniami infra...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

29 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
638 m2
-
15863436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248695 15863436 Nieruchomość ma kształt zbliżony do wydłużonego prostokąta. Teren działki przeważnie płaski. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i średnią. najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią: od północy, południa i...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

247 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
5070 m2
-
15762933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25414860 15762933 Nieruchomość składa się z dwóch działek o nr 16138 o pow. 106 m2 oraz nr 28871 o pow. 202 m2, które położone są w Sosnowcu w rejonie ul. Szymanowskiego. Działki kształtem przypomina trójkąt. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji ...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

77 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
308 m2
-
15863494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250374 15863494 Nieruchomość położona w Sosnowcu w rejonie ulicy Śliwki o łącznej powierzchni 0,5290 ha, zapisana w księdze wieczystej nr KA1S000470787 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu, w skład której wchodzą działki 3252, 3420. ...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

199 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
5290 m2
-
15863486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250369 15863486 Nieruchomość położona w Sosnowcu przy ul. Kosynierów o łącznej powierzchni 3020 m², zapisana w księdze wieczystej KA1S000163887 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu, w skład której wchodzą niezabudowane działki gruntu nr 287538, 287539...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

176 000 PLN (58 zł/m2)

-
-
3020 m2
-
15863489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250366 15863489 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Kopalnianej o łącznej powierzchni 44116 m2, w skład których wchodzą niezabudowane działki gruntu nr 814, 8723, 8724, 8727, 87211, 4658, 4659, 4660 zapisane w księdze wieczystej nr KA1S000453827 pro...

Sosnowiec (Kazimierz górniczy) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

4 695 000 PLN (106 zł/m2)

-
-
44116 m2
-
15863497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250373 15863497 Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działki nr 284 o powierzchni 11283m² , położonej w Sosnowcu przy ul. Leopolda Okulickiego, zapisanej w księdze wieczystej KA1S000947472 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu. Nie...

Sosnowiec (Dańdówka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

440 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
11283 m2
-
15863495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250371 15863495 Sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 23764 m2, położonych w Sosnowcu przy ul. Wojska Polskiego, w skład których wchodzą: - udział 1251000 części w prawie użytkowania wieczystego niezabudowanych działek numer: 27071, 27199, zapisany...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

4 325 000 PLN (182 zł/m2)

-
-
23764 m2
-