• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Sosnowiec

Znalezionych ofert: 114

15645599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23203113 15645599 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPosiadam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,54m2 przy ulicy Kilińskiego, doskonała lokalizacja blisko centrum miasta i dzielnicy Pogoń.Mieszkanie składa się z dwóch niezale...

Sosnowiec (Stary sosnowiec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

339 000 PLN (4 843 zł/m2)

3
-
70 m2
1985
15799936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26200270 15799936 Działka budowlana powierzchni 852 m kw. o kształcie prostokąta w doskonałej lokalizacji ,Sosnowiec-Centrum ul. Kościelna . Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego od XII 2020 r., z możliwością budowy budynku V kondygnacyjnego...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

510 000 PLN (599 zł/m2)

-
-
852 m2
-
15450745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18850414 15450745 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,55 m², zlokalizowane w samym centrum Sosnowca. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze 4-piętrowej kamienicy, co zapewnia wygodę i komfort codziennego życia.W skład mieszkania wchodzi prze...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

239 000 PLN (4 509 zł/m2)

2
1
53 m2
1900
15805712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26314510 15805712 --- OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ --- OBIEKT PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWY --- SOSNOWIEC - NOWY SIELEC --- Oferujemy do sprzedaży obiekt przemysłowo - usługowo - magazynowy o pow. 149 m2, zlokalizowany w Sosnowcu - Nowy Sielec. Obiekt składa się z ...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

649 000 PLN (4 356 zł/m2)

11
-
149 m2
-
14193177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2507708 14193177 Oferta budynku na sprzedaż Sosnowiec - DĘBOWA GÓRA. Idealny na działalność biurową, usługową, magazyn, działalność medyczna. Pow. użytkowa budynku dwukondygnacyjnego ok 250m2(Parter + piętro) +część magazynowa (rampa) 120m2 + pomieszczeni...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 090 000 PLN (4 447 zł/m2)

11
-
470 m2
1980
15830468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26674136 15830468 Dom na sprzedaż w Sosnowcu (gm. Miastkowo)Wyjątkowy dom parterowy z 2016 roku, w pełni wykończony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz!Lokalizacja: Sosnowiec, gm. Miastkowo – tylko 20 km od Łomży, 20 km od Ostrołęki, 4,5 km od Miastkowa.Do...

Sosnowiec (Podlaskie, gm. Miastkowo)

849 000 PLN (4 186 zł/m2)

4
1
202.81 m2
2016
15886369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27755935 15886369 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów zlokalizowanych przy ul. Prostej 8 — miejscu, które łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością i spokojem codziennego życia.To inwestycja stworzona z myślą o osobach wymagających — za...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

398 550 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
53.14 m2
2024
15886341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27753954 15886341 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 4426 m², położoną w miejscowości Sosnowiec w gminie Stryków w woj. łódzkim, w dynamicznie rozwijającej się strefie działalności gospodarczej, tuż przy wjeździe na autostradę A1 i...

Sosnowiec (Sosnowiec dolny) (Łódzkie, gm. Stryków)

860 000 PLN

-
-
4426 m2
-
15533016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20663115 15533016 Działka budowlana powierzchni 852 m kw. o kształcie prostokąta w doskonałej lokalizacji ,Sosnowiec-Centrum ul. Kościelna . Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego od XII 2020 r., z możliwością budowy budynku V kondygnacyjnego...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

510 000 PLN (599 zł/m2)

-
-
852 m2
-
15885264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721612 15885264 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka o powierzchni 570 m² w spokojnej okolicy.SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW !idealne ustawienie w stosunku do stron świata.Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, Wykonano...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

396 000 PLN (695 zł/m2)

-
-
570 m2
-
15885084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27716923 15885084 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 38,48 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora poszukującego nieruchomości pod wynajem.Dl...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

238 000 PLN (6 185 zł/m2)

1
1
38.48 m2
2008
15865330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27294125 15865330 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISPRZEDAM BEZPOŚREDNIO 2-POKOJOWE BARDZO FUNKCJONALNIE ZAPROJEKTOWANE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEMMieszkanie dostępne od Maj 2026 - Zdjęcia przedstawiają poprzednią naszą realizację podobnego mieszkania.WYJĄTKOWE M...

Sosnowiec (Radocha) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

339 900 PLN (8 498 zł/m2)

3
-
40 m2
1976