• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Stalowa Wola

Znalezionych ofert: 35

15864410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27267276 15864410 Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,89 m², położone w Stalowej Woli przy ul. Energetyków 9.Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z lat 50., co zapewnia trwałość konstrukcji, dobrą iz...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15808279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26384179 15808279 Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta.Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 28Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,64 m², usytuowane na 10. piętrze w zadbanym wieżowcu po termomodernizacji. Położenie na wysokim piętrze zapewnia niepowtarza...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

330 000 PLN (6 226 zł/m2)

2
1
53 m2
1985
15680693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23831234 15680693 ASCANA PARK II Apartament 13B  4 pokoje I 1. piętro + ogródekSzukałaś miejsca, które daje więcej niż tylko cztery ściany?Ten apartament ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia: przestrzeń, prywatność, nowoczesne rozwiązania i niskie koszty u...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

399 000 PLN (6 763 zł/m2)

4
1
59 m2
-
15672794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23696121 15672794 Na sprzedaż Pawilon handlowo-usługowy Centrum Stalowej Woli 199,94 m² Lokalizacja: ul. Okulickiego Popiełuszki, Stalowa Wola Cena ofertowa: 950 000 zł Cena do negocjacjiNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni podpiwniczony pawilon handlowo-usługowy o pow...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

950 000 PLN (4 774 zł/m2)

1
-
199 m2
2001
15888285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27807129 15888285 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m², położone na parterze w niskim, 2-piętrowym bloku z cegły przy ul. Czarnieckiego 12 w Stalowej Woli.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, osobnej kuchni oraz łazienki. Do loka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

369 000 PLN (7 235 zł/m2)

2
1
51 m2
1960
15852482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27033349 15852482 Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem 47,8 m² ul. Poniatowskiego 25, Stalowa WolaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m², położone na 1. piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku. Doskonała propozycja dla rodziny lub osób szuka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (7 660 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15866401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320710 15866401 Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast miejskiego hałasu budzi Cię cisza i zapach lasu. Otwierasz okno, a za nim rozciąga się zieleń, która daje poczucie spokoju i prywatności. Kilka minut później możesz już być w centrum Stalowej Woli, ale wracając...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 180 000 PLN (12 967 zł/m2)

3
1
91 m2
2012
15648584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23271896 15648584 Na sprzedaż: Budynek magazynowy – mroźnia Stalowa Wola, ul. Starowiejska 6Cena: 1 700 000 złDobra lokalizacja Gotowy do użytkowania Po gruntownym remoncie Bez zastrzeżeń technicznychNa sprzedaż budynek magazynowy z funkcją mroźni chłodni o powie...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 700 000 PLN (1 627 zł/m2)

11
-
1045 m2
2015
15869679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27407155 15869679 Na sprzedaż przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji Stalowa Wola, ul. PopiełuszkiNa sprzedaż własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą o powierzchni 47,5 m², położone na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku przy ul. Popiełuszki 3 w Stal...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

335 000 PLN (7 128 zł/m2)

2
1
47 m2
1956
15877470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570354 15877470 Na sprzedaż mieszkanie w Stalowej Woli!Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m², położone na I piętrze przy ul. Poniatowskiego 19.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC, co zapewnia wygodę i ko...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15858429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149389 15858429 Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 44,85 m², położone w budynku przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 13.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku w spokojnej i zielonej części miasta. Bu...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

310 000 PLN (7 045 zł/m2)

2
1
44 m2
1949
15861690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210513 15861690 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,5 m², zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Żwirki i Wigury 14, na podwyższonym parterze w 4-piętrowym bloku.Lokal składa się z:-przedpokoju,-łazienki,-osobnego WC,-kuchni,-dwóch pokoi.Istnieje możliwość połąc...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

294 000 PLN (7 737 zł/m2)

2
1
38 m2
1970