• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Stalowa Wola

Znalezionych ofert: 35

15881313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628180 15881313 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone w Stalowej Woli przy ulicy Obrońców Pokoju 3. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy.Jest to mieszkanie narożne z ekspozycją północ-południe, co zapewnia bardzo dobre doś...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15854215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27071835 15854215 Mieszkanie 3 pokoje 53,4 m² loggia, Stalowa Wola, CzarnieckiegoNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,4 m² zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Czarnieckiego 22. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Klatki schodowe w budynku zo...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (6 792 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15772656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25615729 15772656 Na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,18 m², położone w dobrze skomunikowanej części Stalowej Woli, przy ulicy Obrońców Westerplatte 5. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, co zapewnia komfort prywatności i pr...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

379 000 PLN (6 317 zł/m2)

3
1
60 m2
1983
15862368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27225000 15862368 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 4200 m², położona w Stalowa Wola, obręb Charzewice. Nieruchomość obejmuje dwie działki o numerach 8781 oraz 8782.Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego NR ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

714 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
4207 m2
-
15770685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25560452 15770685 Lokal inwestycyjny 344 m² Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 25Na sprzedaż lokal o powierzchni 344 m², położony przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Stalowej Woli ul. Jana Pawła II 25. Nieruchomość stanowi wyjątkową propozycję inwestycyjną z...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

999 000 PLN (2 904 zł/m2)

11
-
344 m2
1985
15863275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27241993 15863275 Mieszkanie w centrum Stalowej Woli ul. Popiełuszki 55,89 m² parterNie przegap tej okazji zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się codziennym komfortem oraz wygodą!Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,89 m²...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

440 000 PLN (8 000 zł/m2)

2
1
55 m2
1938
15867110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335379 15867110 Na sprzedaż mieszkanie  o powierzchni 39,38 m² w centrum miasta Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 5 !Mieszkanie jest w pełni wyposażone, dedykowane zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i inwestorów pod wynajem.Lokalizacja:Na sprzedaż jas...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

345 000 PLN (8 846 zł/m2)

2
1
39 m2
1964
15741923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24981729 15741923 Bank Pekao S.A. oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w centrum Stalowej Woli przy ul. Wolności 17Popiełuszki 9, stanowiącą udział 21443314 w działce nr 848 o powierzchni 1.342 m2, oddanej w użytkowanie wieczyste, zabudowanej budynkiem biurowym ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

2 200 000 PLN (1 065 zł/m2)

1
-
2065.59 m2
-
15718514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24552654 15718514 NISKA CENA DUŻY METRAŻ CZYSTA KW Jeśli zależy Ci na dużym metrażu, dobrej cenie i w pełni uregulowanym stanie prawnym właśnie znalazłeś właściwe mieszkanie. 299 000 zł (do negocjacji) 57,8 m² 4. piętro balkon Na sprzedaż mieszkanie o dużym pote...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

299 000 PLN (5 246 zł/m2)

4
1
57 m2
1976
15833656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26879966 15833656 Cena: 1 699 000 zł (do negocjacji) Księga wieczysta czysta brak zadłużeń Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o pow. 230 m², wybudowany w 2015 r., położony bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 855 w Stalowej Woli świetna ekspozycja i w...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 699 000 PLN (7 387 zł/m2)

1
-
230 m2
2015
15850430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26996345 15850430 Mieszkanie na parterze - duży metraż - czysta księga wieczysta -  Stalowa Wola, ul. EnergetykówNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,34 m², położone na parterze w zadbanym bloku z cegły przy ul. Energetyków w Stalowej Woli.To oferta dla osób, które...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

479 999 PLN (8 136 zł/m2)

3
1
59 m2
1963
15729857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24768927 15729857 Nowa niższa cena! 295 000 zł zamiast 299 000 zł nadal do negocjacji! Stalowa Wola, ul. Partyzantów 42,85 m² na 1. piętrzeSzukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które urządzisz dokładnie po swojemu? To mieszkanie o powierzchni 42,85 m² na 1. pię...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

295 000 PLN (7 024 zł/m2)

2
1
42 m2
1967