• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Sulejówek

Znalezionych ofert: 47

15887323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27780845 15887323 Serdecznie zapraszam na dzień otwarty wyjątkowego domu wolnostojącego w Sulejówku!TERMIN: 21 MAJA 2026 R. W GODZINACH 15:30-20:00To doskonała okazja, aby na własne oczy przekonać się o potencjale tej nieruchomości i poczuć jej niepowtarzalny klimatNi...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 333 000 PLN (6 665 zł/m2)

5
2
200 m2
1971
15794001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26061403 15794001 Na sprzedaż dom w Sulejówku przy ulicy Rataja, położony na zadbanej, kształtnej działce o powierzchni 1490 m² i wymiarach 37 na 40 metrów. Teren jest równy, daje poczucie przestrzeni i pozwala na swobodne planowanie ogrodu, strefy rekreacyjnej lub do...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 990 000 PLN (5 103 zł/m2)

7
1
390 m2
1993
15887772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27792708 15887772 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej, zielonej części Sulejówka, przy ulicy Czynu Społecznego (blisko granicy z Grabiną).Działka ma powierzchnię 900m2 i kształt ładnego prostokąta o wymiarach 21m od f...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

450 000 PLN

-
-
900 m2
-
15836744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26719458 15836744 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Ładna kształtna działka w Sulejówku w okolicy Traktu Brzeskiego, między ulicami Rataja i Gwarną. Działka jest oddalona od Traktu Brzeskiego o ok. 500 metrów.Działka ma powierzchnię 870m2 i kształt zbliżon...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

391 500 PLN

-
-
870 m2
-
15887771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27792707 15887771 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej, zielonej części Sulejówka, przy ulicy Czynu Społecznego (blisko granicy z Grabiną).Działka ma powierzchnię 987m2 i kształt zbliżony do kwadratu o wymiarach 31m32m...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

595 000 PLN

-
-
987 m2
-
15868971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek Kontener rekreacyjny całoroczny Warszawa 27395640 15868971 NFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Sulejówek ul. Bagno 8, Ratajewo, gmina Sulejówek, powiat mińskiMetraż działki 118 m2 Metraż domu: 35 m2 Stan prawny: własnośćCena 279 000 zł do negocjacjiOPIS NIERUCHOMOŚCIDziałka z domkiem kontenerowym mieszkalnym, o po...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

279 000 PLN (7 971 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15766445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sulejówek Miłosna, 3-pokojowe z ogródkiem 25503328 15766445 Zapraszam na prezentację nowego, bezczynszowego mieszkania o powierzchni 86,58 m2 w Sulejówku Miłosna do którego przynależy ogródek - 110 m2.0% prowizji pośrednika!Stan: Gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. W ofercie...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

798 000 PLN (9 279 zł/m2)

3
1
86 m2
2024
15364048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokojowy bliźniak - Sulejówek 16873691 15364048 Bliźniak o powierzchni 165m2 + poddasze 60m2 użytkowe.Parter: Salon z kuchnią (możliwość aranżacji jako aneks lub oddzielne pomieszczenie)łazienkagarażkotłowniaPiętro: 4 lub 5 sypialni (w zależności od preferencji),łazienka.Wyposażenie:Doskonała izol...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 699 999 PLN (10 897 zł/m2)

5
2
156 m2
2023
14933204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5030227 14933204 Działka mieszkaniowo-inwestycyjna UMN.Działka o wymiarach ok. 20 m szerokości i ok. 150m długości. Działka o przeznaczeniu pod zabudowę mieszkaniową indywidualną, bliźniaczą lub szeregową ew do podziału. Droga dojazdowa prywatna - szerokośc 4mW okol...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

650 000 PLN

-
-
3053 m2
-
15884286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27698650 15884286 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o pow. 180 m2, położony w spokojnej i zielonej części Sulejówka - Miłosnej.Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu oraz dobrego dojazdu do Warszawy.Dom oferuje wygodną przestrzeń do życia. PARTER:...

Sulejówek (Miłosna) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 050 000 PLN (5 833 zł/m2)

5
2
180 m2
1971
15840993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26787624 15840993 Przedmiotem sprzedaży jest kształtna, zalesiona działka w Sulejówku z wydanymi warunkami zabudowy na dwa domy jednorodzinne. Działka płaska, częściowo zalesiona, w kształcie zbliżona jest do prostokąta o wymiarach 86 na 110 metrów. Warunki zabudowy ...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

4 274 550 PLN (450 zł/m2)

-
-
9499 m2
-
15869260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27404699 15869260 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizjiDziałka budowlana położona przy ulicy Krzywej na Ratajewie w Sulejówku.Działka ma powierzchnię 840m2, kształt ładnego prostokąta o wymiarach: szerokość frontowa - 22m i długość - 36m. Działka zabudowana ni...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

790 000 PLN

-
-
840 m2
-