• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Sulejówek

Znalezionych ofert: 47

15869260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27404699 15869260 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizjiDziałka budowlana położona przy ulicy Krzywej na Ratajewie w Sulejówku.Działka ma powierzchnię 840m2, kształt ładnego prostokąta o wymiarach: szerokość frontowa - 22m i długość - 36m. Działka zabudowana ni...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

790 000 PLN

-
-
840 m2
-
15850808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27008089 15850808 Na sprzedaż działka o powierzchni 118 m², położona w miejscowości Sulejówek, powiat miński, województwo mazowieckie. Nieruchomość znajduje się przy ul. Bagno, w rozwijającej się części miasta z dogodnym dostępem do infrastruktury oraz komunikacji z W...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

279 000 PLN (2 364 zł/m2)

-
-
118 m2
-
15862015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27221062 15862015 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o ogromnym potencjale komercyjnym, położona w strategicznym punkcie Sulejówka bezpośrednio przy skrzyżowaniu ul. Asfaltowej oraz Traktu Brzeskiego (droga o bardzo dużym natężeniu ruchu).Parametry dzia...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

3 630 000 PLN (850 zł/m2)

-
-
4270 m2
-
15691617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24018540 15691617 Zadrzewiona, cicha, pięknie usytułowana działka w Sulejówku, 1351m2 ( 36,5 x 37m).Przeznaczenie: pod zabudowę jednorodzinną. Dostęp do działki zagwarantowany poprzez wewnętrzną drogę dojazdową ( ok 150m do asfaltu )Wszystkie media znajdują się w ul -...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

799 000 PLN

-
-
1351 m2
-
15876383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny bliźniak z dużym ogrodem 27536311 15876383 Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowany w wysokim standardzie jednopiętrowy dom o powierzchni 112,59 m2 plus poddasze 54m2. Ta inwestycja składa się z 2 przestronnych, oddzielonych od siebie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, które...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 052 717 PLN (9 399 zł/m2)

4
2
112 m2
2026
15823696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633207 15823696 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i zielonej części Sulejówka przy ul. Mariańskiej. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu terenów leśnych, w cichej i kameralnej okolicy, a jednocześnie z wygodn...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 490 000 PLN (13 545 zł/m2)

3
1
110 m2
2026
15880970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27618809 15880970 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJITwój wymarzony dom gotowy już na III - IV kwartał 2026! Nowoczesny bliźniak w urokliwym miejscu w Sulejówku z możliwością usługi wykończenia przez naszą firmę.Możliwość pozostawienia mieszkania w rozliczeniu !Zdj...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 390 000 PLN (8 854 zł/m2)

5
-
157 m2
2026
15877337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27567690 15877337 Na sprzedaż działka zabudowana domem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Na nieruchomości: 1. Dom z 1972r. o powierzchni użytkowej około 78 m2 - stan do generalnego remontu4 pokoje, 2 łazienki, oddzielna kuchniaMedia: kanalizacja, woda, prąd, ga...

Sulejówek (Miłosna) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

990 992 PLN (4 184 zł/m2)

9
-
236.83 m2
1972
15359090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16761498 15359090 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Ładna kształtna działka w Sulejówku w okolicy Traktu Brzeskiego, między ulicami Rataja i Gwarną. Działka jest oddalona od Traktu Brzeskiego o ok. 300 metrów.Działka ma powierzchnię 820m2 i wymiary: 26m - ...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

370 000 PLN

-
-
820 m2
-
15350075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16527461 15350075 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Mała, kształtna działka na Ratajewie w Sulejówku.Działka ma powierzchnię 600m2 i kształt prostokąta, krótszym bokiem przylegającego do drogi. Wymiary działki: 22m - szerokość, 27m - długość. Dojazd 6-metr...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

420 000 PLN

-
-
600 m2
-
15835873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26705623 15835873 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Ładna kształtna działka w Sulejówku w okolicy Traktu Brzeskiego, między ulicami Rataja i Gwarną. Działka jest oddalona od Traktu Brzeskiego o ok. 500 metrów.Działka ma powierzchnię 780m2 i kształt zbliżon...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

350 000 PLN

-
-
780 m2
-
15359082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16761499 15359082 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Ładna kształtna działka w Sulejówku w okolicy Traktu Brzeskiego, między ulicami Rataja i Gwarną. Działka jest oddalona od Traktu Brzeskiego o ok. 200 metrów.Działka ma powierzchnię 600m2 i kształt zbliżon...