• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 282

15883708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675427 15883708 Na sprzedaż klimatyczna kawalerka w centrum Szczecina blisko CH Turzyn.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,58 m2 ( pow. użytkowa 31,61 m2)- pokój z aneksem kuchennym 21,93 m2-łazienka -3,24 m2 -przedpokój -6,44 m2.Mieszkanie klimatyczne , z wieży...

Szczecin (Centrum), Bolesława Krzywoustego

402 380 PLN (11 000 zł/m2)

1
1
36.58 m2
1920
15883701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675420 15883701 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum), al. Papieża Jana Pawła II

435 600 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
36.3 m2
1870
15883635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675356 15883635 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 114 m², położone w topowej lokalizacji Szczecina – przy Deptaku Bogusława oraz nowo wyremontowanej ulicy Wojska Polskiego. Okolica tętni życiem i oferuje...

Szczecin (Centrum), Andrzeja Małkowskiego

749 000 PLN (6 527 zł/m2)

4
2
114.76 m2
1930
15883582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675273 15883582 Na sprzedaż kawalerka z klimatem i niedużą antresolą przy ulicy Krzywoustego ,przy Turzynie.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,33 m2 ( pow. całkowita 45,22 m2)- pokój 25,70 m2-łazienka -4,17 m2 -korytarz z aneksem kuchennym - 4,17 m2Mieszkanie kli...

Szczecin (Centrum), Bolesława Krzywoustego

452 200 PLN (10 000 zł/m2)

1
1
45.22 m2
1920
15883574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675265 15883574 Kawalerka 22,52 m² Szczecin – okolice Netto Arena piwnica + miejsce postojowe Mieszkanie znajduje się w wyjątkowo dobrze rozwiniętej części miasta, która łączy ciszę, bliskość natury oraz pełną infrastrukturę miejską. To idealna propozycja zarówno ...

Szczecin (Centrum), Sebastiana Klonowica

250 000 PLN (11 101 zł/m2)

1
1
22.52 m2
1950
15108120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9986544 15108120 Na sprzedaż lokal z sieciowym najemcą. Umowa najmu 5+5, począwszy od IV 2021r. Stopa zwrotu na poziomie 5%. Czynsz najmu pobierany jest w walucie euro, natomiast waloryzacja następuje na podstawie podanej przez GUS inflacji. Grunt własnościowy. Lokal...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 489 000 PLN (21 223 zł/m2)

1
-
400 m2
1900
15468655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19242579 15468655 Szczecin Centrum, Lokal parterowy, lokalizacja przy ciągu pieszo - jezdnym.Sąsiedztwo lokali użytkowych i mieszkalnych.Powierzchnia lokalu 72,50 m2, wejście do lokalu bezpośrednio od ulicy.Dodatkowo wygenerowana przestrzeń w postaci piętra o powierz...

Szczecin (Centrum), Władysława Jagiełły

437 000 PLN (6 028 zł/m2)

1
-
72.5 m2
1980
15350496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 16542960 15350496 Na sprzedaż mieszkanie na ul. Krzywoustego w Szczecinie. Topowa lokalizacja pod wynajem - blisko Placu Kościuszki skąd są świetne połączenia komunikacyjne z całym miastem. Idealna inwestycja pod wynajem ze względu na lokalizację i fakt, że mieszkanie...

Szczecin (Centrum), Bolesława Krzywoustego

558 600 PLN (5 781 zł/m2)

7
1
96.62 m2
1930
15883544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675235 15883544 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum – al. Wojska Polskiego Plac Zgody komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w doskonałej lokalizacji – al. Wojska Polskiego, tuż przy Placu Zgody. Galeria Kaskada – t...

Szczecin (Centrum), Aleja Wojska Polskiego

449 900 PLN (11 248 zł/m2)

2
1
40 m2
1945
15582915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21836636 15582915 Apartamenty Gryf to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych zabytkowych kamienic w Szczecinie, wybudowana ok. 1900 r. zlokalizowana u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Jagiellońskiej. Budynek posiada 60 lokali mieszkalnych (po 15 na każdym piętrze) oraz...

Szczecin (Centrum), Aleja Wojska Polskiego

729 000 PLN (17 177 zł/m2)

2
1
42.44 m2
2021
15713595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24442687 15713595 Ładny rozkładowy lokal biurowy doskonały na kancelarie itp. - jest możliwość przywrócenia funkcji mieszkaniowej. Bardzo ładna kamienica po remoncie elewacji i dachu.Lokal kilka lat temu po gruntownym remoncie, wymieniono okna na pcv,, nowe instalacje...

Szczecin (Centrum), Sławomira

899 000 PLN (10 033 zł/m2)

4
-
89.6 m2
1930
15883485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675141 15883485 Na sprzedaż lokal użytkowy położony w atrakcyjnej części Szczecina , przy Alei Wojska Polskiego .Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze i stanowi doskonałą propozycję zarówno pod działalność gospodarczą , jak i adaptację na cele mieszkalne.Lokal po...

Szczecin (Centrum), Aleja Wojska Polskiego

325 000 PLN (9 207 zł/m2)

2
-
35.3 m2
2000