• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 282

15772968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25624519 15772968 Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 35 m2 po remoncie kapitalnym 2025 rok w kamienicy , oficyna , przy ulicy Św. Wojciecha, w samym Centrum Szczecina. Przestronna kawalerka przerobiona na lokal 2 pokojowy, położona na parterze z samodzielnym...

Szczecin (Centrum), św. Wojciecha

365 000 PLN (10 429 zł/m2)

2
1
35 m2
1930
15883456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675190 15883456 Na sprzedaż mieszkanie, idealne na lokal, położone na parterze, zlokalizowane przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z bramy. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Obecnie wykorzystywane jako biuro. Powierzchnia wynosi blisko 70m2, składa się ...

Szczecin (Centrum), Bolesława Krzywoustego

520 000 PLN (7 709 zł/m2)

3
1
67.45 m2
1900
15123812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 10383465 15123812 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Szczecina blisko CH Kaskada przy al. Jana Pawła II.Adaptacja poddasza:- pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 25,16 m2,- sypialnia 11,54 m2,- łazienka 6,42 m2,- korytarz 3,67 m2. Powierzchnia...

Szczecin (Centrum), al. Papieża Jana Pawła II

499 000 PLN (10 063 zł/m2)

2
1
49.59 m2
1920
15883452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675180 15883452 Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (możliwość zrobienia trzypokojowego) o powierzchni użytkowej 68,24m2 położone na pierwszym piętrze w wyremontowanej kamienicy w samym sercu Wałów Chrobrego !!!Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy...

Szczecin (Centrum), Szczerbcowa

590 000 PLN (8 646 zł/m2)

2
1
68.24 m2
1930
15883434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675143 15883434 Zapraszam na prezentację oferty mieszkania w znakomitej lokalizacji w Centrum miasta, ale nie przy głównej ulicy. W najbliższej okolicy obiekty użyteczności publicznej, sklepy wielkopowierzchniowe oraz komunikacja miejska. Nie daleko Park Noakow...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (12 618 zł/m2)

3
1
49.85 m2
1991
15883348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674898 15883348 Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem położone w samym sercu Szczecina w budynku z 1998 roku. To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum miasta, a jednocześnie cenią przestrzeń, światło i widok.FORMA WŁASNOŚCI:...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

515 000 PLN (9 497 zł/m2)

2
1
54.23 m2
1998
15883347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674897 15883347 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu SzczecinaSzukasz mieszkania, które łączy wyjątkową lokalizację, przestrzeń i potencjał do własnej aranżacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Szczecina około 10 min...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (5 675 zł/m2)

3
1
87.93 m2
1935
15883292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674841 15883292 SKY GARDEN – ikona nowoczesnej architektury w sercu SzczecinaSky Garden to synonim prestiżu, nowoczesności i świadomie wybranego stylu życia.Osiemnastopiętrowy apartamentowiec, którego szklane elewacje i panoramiczne przeszklenia otwierają przestrzeń...

Szczecin (Centrum), Mieczysława Niedziałkowskiego

1 737 900 PLN (26 063 zł/m2)

3
1
66.68 m2
1980
15883279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674829 15883279 Planujesz skredytować to mieszkanie – zadzwoń.Ładne, 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Pocztowej.Do oferty dołączony jest spacer wirtualny, warto się zapoznać.Śródmieście, bliskość sklepów, lokali usługowych, restauracji, komuni...

Szczecin (Centrum), Pocztowa

429 000 PLN (9 387 zł/m2)

2
1
45.7 m2
1900
15883288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674838 15883288 Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Szczecina – idealne pod inwestycję. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1 piętrze w sercu Szczecina. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem, szczególnie dla studentów.Infor...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

398 000 PLN (8 637 zł/m2)

2
1
46.08 m2
1910
15883220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673688 15883220 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum), al. Papieża Jana Pawła II

385 000 PLN (11 994 zł/m2)

2
1
32.1 m2
1870
15796067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26110656 15796067 Na sprzedaż Szczecin, Śródmieście-Centrum, ul. ParkowaAtrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie 62,35 m² piętro 14 budynek z 1996 r.Przedstawiamy wyjątkowo słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone w samym sercu Szczecina, przy cichej i zielonej ul. P...

Szczecin (Centrum), Parkowa

599 000 PLN (9 607 zł/m2)

3
1
62.35 m2
1996