• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wiązowna

Znalezionych ofert: 37

15802249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26259429 15802249 Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej . Całość jest to kameralna inwestycja składająca się z czterech lokali usytuowanych w 2 budynkach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z czego gotow...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 089 900 PLN (5 505 zł/m2)

5
2
198 m2
2025
15338319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16190868 15338319 BEZ PROWIZJI !!! PROMOCJA !! Do sprzedania są 4 działki przyległe do siebie (1000złm2) wg załączonych zdjęć. Najmniejsza ma około 2200m2 a największa ok.2800m2 , można kupić od razu wszystkie (ok.9800m2 stanowiących je...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 980 000 PLN (900 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15876690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27547585 15876690 Budynek biurowousługowymieszkalny Nowy Nowoczesny Zbudowany z wysokiej jakości materiarów Bardzo dobre wskaźniki dotyczące godpodarki cieplnej (świadectwo energetyc...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

3 800 000 PLN (10 000 zł/m2)

6
2
380 m2
2026
15888177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie i komfortowe domy na sprzedaż 27805632 15888177 Pięć nowoczesnych domów wolnostojących w cichej i spokojnej okolicy Wiązowna, w Pęclinie, otoczone lasem i polami. Ogrodzone domy z przestronnymi wnętrzami (150-200 m²) na dużych działkach z ogrodami - dwie z nich mają prywatny las na końcu - zapewni...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

2 100 000 PLN (7 721 zł/m2)

5
3
272 m2
2026
15873302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 9130 m2 zabudowana domem 156 m2 27515256 15873302 Zapraszam na prezentację ogromnej działki o łącznej powierzchni 9130 m² położonej w Wiązownie Kościelnej. W praktyce dostępnych jest łącznie 6634 m² terenu, który można brać pod uwagę ubiegając się o warunki zabudowy (np. 4-5 bliźniaków).Działka jest...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

2 900 000 PLN

-
-
9130 m2
-
15868130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy dom 156 m na działce 9130m2 27365733 15868130 Zapraszam na prezentację wolnostojącego parterowego domu o powierzchni 155,9 m² wybudowanego na ogromnej działce 9130 m² położonej w Wiązownie Kościelnej.Bez prowizji agencji! Wszystkie media: prąd, wodociąg miejski + ujęcie wody, kanalizacja miejska...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

2 900 000 PLN (18 710 zł/m2)

4
2
155 m2
2008
15893772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27920505 15893772 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż nowoczesny dom 130m w zabudowie bliźniaczej w Wiązownie, położony na dużej działce 600 m², w spokojnej okolicy.Dom ma 130 m² powierzchni i bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń:– przestronny salon z j...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 145 000 PLN (8 808 zł/m2)

5
-
130 m2
2025
15876578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27541361 15876578 Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 93,52 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) — to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, doskonały dla osób szukających miejsca do ży...

Wiązowna (Góraszka) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

690 000 PLN (7 419 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15695871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24109415 15695871 Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 93,52 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) — to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, doskonały dla osób szukających miejsca do ży...

Wiązowna (Góraszka) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

690 000 PLN (7 419 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15695880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24109413 15695880 Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 75,87 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) — to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, doskonały dla osób szukających miejsca do ży...

Wiązowna (Góraszka) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

750 000 PLN (8 065 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15695869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24109414 15695869 Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 93,52 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) — to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, doskonały dla osób szukających miejsca do ży...

Wiązowna (Góraszka) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

730 000 PLN (7 849 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15881976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27653435 15881976 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w nowej inwestycji: Spokojna Park. Spokojna Park obejmuje dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Każdy z domów położony jest na pięknej działce o powierzchni 600 metrów kwadratowych bezpoś...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 145 000 PLN (8 787 zł/m2)

5
3
130.3 m2
2025