• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wiązowna

Znalezionych ofert: 37

15871997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27483520 15871997 Dom Parterowy Wolnostojący o pow. 155,81mkw. położony na dużej działce o pow. 1.100mkw nie musisz chodzić po schodach piękny duży salon piękny rozkład doskonała cena Projekt bardzo przemyślany i niezwykle funkcjonalny. Charakteryzuje się doskonał...

Wiązowna (Bolesławów) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 199 000 PLN (7 735 zł/m2)

4
2
155 m2
2026
15813659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563206 15813659 Działka budowlana , powierzchnia 1809 m². Nieruchomość położona w kompleksie nowej zabudowy. Cisza-otulina Lasów Państwowych.Prąd i wodociąg na sąsiednich działkach. Możliwość postawienia bliźniaczej zabudowy.Do sprzedaży inne działki sąsiednie .Za...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

617 000 PLN

-
-
1809 m2
-
15813663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563208 15813663 Działka budowlana , powierzchnia 2362 m². Nieruchomość położona w kompleksie nowej zabudowy. Cisza-otulina Lasów Państwowych.Prąd i wodociąg na sąsiednich działkach. Możliwość postawienia bliźniaczej zabudowy.Do sprzedaży inne działki sąsiednie .Za...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

800 000 PLN

-
-
2362 m2
-
15813655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563205 15813655 Działka budowlana , powierzchnia 1792 m². Nieruchomość położona w kompleksie nowej zabudowy. Cisza-otulina Lasów Państwowych.Prąd i wodociąg na sąsiednich działkach. Możliwość postawienia bliźniaczej zabudowy.Do sprzedaży inne działki sąsiednie .Za...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

613 000 PLN

-
-
1792 m2
-
15889837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862447 15889837 Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 4 720 mkw., w miejscowości Malcanów, gmina Wiązowna.W pobliżu znajdują się: przedszkole, szkoła, przychodnia, ośrodek kultury oraz kościół, co zapewnia komfort codziennego życia. Działka ...

Wiązowna (Malcanów) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

849 600 PLN (180 zł/m2)

-
-
4720 m2
-
15889282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27846626 15889282 Niepowtarzalna działka o powierzchni 3 185 mkw., otoczona zielenią i starodrzewiem, w sąsiedztwie lasów oraz terenów rekreacyjnych- idealna propozycja pod budowę rezydencji lub inwestycję. Nieruchomość położona w miejscowości Wiązowna Kościelna, w d...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

900 000 PLN (283 zł/m2)

-
-
3185 m2
-
15888033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27800756 15888033 Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które połączy bliskość Warszawy z upragnioną ciszą i spokojem w otoczeniu natury? Ta wyjątkowa oferta w miejscowości Wiązowna Kościelna to absolutny unikat. Prezentuję przepiękną, niezwykle propor...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 190 000 PLN (261 zł/m2)

-
-
4551 m2
-
15489555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19719741 15489555 Duchnów gmina Wiązowna – teren inwestycyjny pod zabudowę przemysłowo-magazynową o obszarze ca 5,41 ha położony bezpośrednio przy węźle Halinów autostrady A2 z dojazdem około 1 km do niej. Nieruchomość sąsiaduje z parkiem logistycznym Panatt...

Wiązowna (Duchnów) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

16 453 392 PLN (304 zł/m2)

-
-
54123 m2
-
15884662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27708665 15884662 Wiązowna - doskonała działka dla prywatnego inwestora z możliwością budowy pięknej rezydencji dla rodziny zmęczonej zgiełkiem, korkami i hałasem dużego miasta. Działka położona na spokojnym osiedlu w Wiązownie, blisko autostrady A2 i trasy ekspresowe...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

2 460 000 PLN (1 463 zł/m2)

-
-
1681 m2
-
15841070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787766 15841070 Atrakcyjna działka do zabudowy usługowo-magazynowej, położona bezpośrednio przy trasie szybkiego ruchu S17 Warszawa - Lublin,. 30 km od Warszawy. Oferowana działka składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 15 337 mkw (1,5337 ha). Dojazd z drog...

Wiązowna (Wola ducka) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

3 416 470 PLN (223 zł/m2)

-
-
15337 m2
-
15884461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27702993 15884461 Oferuję na sprzedaż działkę w miejscowości Bolesławów, przy ulicy Bażantów. Nieruchomość częściowo zalesiona, z przebiegającym przez nią kanałem melioracyjnym, co nadaje jej specyficzny charakter.Działka jest dobrze skomunikowana z Warszawą &ndas...

Wiązowna (Bolesławów) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

190 000 PLN (118 zł/m2)

-
-
1609 m2
-
14397093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2705815 14397093 Zainwestuj w działkę o powierzchni 800 mkw w Wiązownej. Działka do zabudowy od zaraz! Na sprzedaż działka ze służebnością do drogi w Gminie Wiązowna. Działka posiada w drodze wszystkie przyłącza mediów : kanalizacja, wodociąg ,gaz. Na potrzeby budow...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

450 000 PLN (563 zł/m2)

-
-
800 m2
-