• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wołomin

Znalezionych ofert: 56

15865414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27299681 15865414 WOŁOMIN....870M2 PKP WOŁOMIN SŁONECZNA OKOŁO 400MAtrakcyjna działka budowlana 870m2 ( wydane warunki zabudowy) Położona w Wołominie-Nowe Lipiny.Kształt prostokąt.Dogodne wymiary 19 x 48m.Do działki doprowadzona woda i kanalizacja.Dojazd asfalt.Ogrodz...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

522 000 PLN

-
-
870 m2
-
15639156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka nad Czarną 23032364 15639156 Do kupienia działka rolna 1738 m2 z planowanym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, malowniczo położona nad rzeką Czarna, Wołomin.Znakomita propozycja dla osób poszukujących działek z myślą o budowie własnego domu lub inwestycyjnie, jako lokata...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

347 600 PLN

-
-
1738 m2
-
15639168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka pod budowę domu nad rzeką 23032362 15639168 Do kupienia działka rolna 3.699 m2 z planowanym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, malowniczo położona nad rzeką Czarna, Wołomin.Znakomita propozycja dla osób poszukujących działek z myślą o budowie własnego domu lub inwestycyjnie, jako lokat...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

739 800 PLN

-
-
3699 m2
-
15589426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka nad rzeką pod budowę domu 21959518 15589426 Do kupienia działka rolna 1495 m2 z planowanym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, malowniczo położona  z bezpośrednim dostępem do rzeki Czarna, Wołomin.Znakomita propozycja dla osób poszukujących działek z myślą o budowie własnego domu lub in...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

373 750 PLN

-
-
1495 m2
-
15589425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka nad rzeką pod budowę domu 21959519 15589425 Do kupienia działka rolna 1961m2 z planowanym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, malowniczo położona nad rzeką Czarna, Wołomin.Znakomita propozycja dla osób poszukujących działek z myślą o budowie własnego domu lub inwestycyjnie, jako lokata ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

392 200 PLN

-
-
1961 m2
-
15482995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka pod budowę domu nad rzeką 19554055 15482995 Do kupienia działka rolna 1275m2 z planowanym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, malowniczo położona nad rzeką Czarna, Wołomin, województwo mazowieckie.Znakomita propozycja dla osób poszukujących działek z myślą o budowie własnego domu lub in...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

255 000 PLN

-
-
1275 m2
-
15854221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27071852 15854221 ENGLISH VERSION BELOW Firma Derbin Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej się w doskonałej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic Wołomina. Solidny i funkc...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

2 380 000 PLN (4 751 zł/m2)

7
5
501 m2
2000
15490329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19736671 15490329 Oferuję dom do wprowadzenia z częścią usługową w prestiżowej lokalizacji w Wołominie. Dom został zbudowany w 2004 roku w nowoczesnej technologii dzięki temu nie ma potrzeby remontów czy docieplania. Na przestrzeni 520m² znajdziesz 5 przestronnych pok...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

4 000 000 PLN (7 273 zł/m2)

5
2
550 m2
2004
15895544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962967 15895544 3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym w Wołominie - tylko ok. 10 min pieszo do stacji PKP Wołomin Słoneczna, skąd szybki dojazd do Warszawy (ok. 20-22 min).Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, zna...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

659 000 PLN (13 449 zł/m2)

3
1
49 m2
2008
15895864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962737 15895864 Oferuję na sprzedaż trzypoziomowy dom o powierzchni całkowitej 368 mkw (powierzchnia użytkowa 256 mkw), oraz o powierzchni pomieszczeń gospodarczych wraz z garażem czterostanowiskowym o powierzchni 112 mkw.Dom posadowiony jest na działce 3653 mkw (dw...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

4 500 000 PLN (9 375 zł/m2)

9
1
480 m2
2010
15895530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962259 15895530 Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2-pokojowe z garderobą i zabudowanym balkonem, położone w spokojnej części Wołomina - tylko ok. 500 m od stacji Wołomin Słoneczna, z szybkim dojazdem do Warszawy (ok. 22 min do Dworca Wileńs...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

559 000 PLN (11 841 zł/m2)

2
1
47.21 m2
2011
15895376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962237 15895376 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 300 m² położony w Wołomin, na działce z zagospodarowanym ogrodem, oczkiem wodnym oraz strefą wypoczynkową. Nieruchomość została przygotowana jako komfortowy dom dla dużej rodziny, oferujący...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 599 000 PLN (5 330 zł/m2)

5
3
300 m2
1986