• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wołomin

Znalezionych ofert: 56

15413490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA INWESTYCYJNA WOŁOMIN - WARSZAWA 17991831 15413490 Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży bardzo ładnej dużej działki w miejscowość Majdan zaledwie 5 km od Centrum Wołomina !W STUDIUM UWARUNKOWAŃ MN1Przy działce woda, prąd, gaz, światłowód,W sąsiedztwie tereny zabudowy jednorodzinnej oraz tereny ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 109 950 PLN

-
-
14050 m2
-
15893550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27913887 15893550 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedla (80 m) znajduje się supermarke...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (7 542 zł/m2)

4
1
118 m2
2026
15799427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26186802 15799427 Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalny dom, wybudowany w 2000 roku, utrzymany w narodowo-romantycznym stylu charakterystycznym dla willowego budownictwa dwudziestolecia międzywojennego. Architektura budynku, mocno osadzona w tradycji polskiej, łączy el...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

4 500 000 PLN (7 745 zł/m2)

10
3
581 m2
2000
14820429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20837 14820429 Przy PKP ... WSZYSTKIE MEDIA.. POD WIELORODZINNĄ- 4 KONDYGNACJE .. Usługi ... Do zaoferowania działka w Centrum Wołomina .1130 m - 35 m szerokości. szystkie media w drodze. W planie zagospodarowania zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna i zabudowa usłu...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 695 000 PLN

-
-
1130 m2
-
15601155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22210980 15601155 WOŁOMIN.....TEREN PONAD 2 HA....TEREN rolny w Wołominie .Powierzchnia około 21tysm2.Kształt zbliżony do prostokąta.Dogodna szerokość - około 100m.Media : prąd.Teren bez planu zagospodarowania,objęty Studium Uwarunkowań.W studium oznaczony symbolem - ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 700 000 PLN

-
-
21000 m2
-
15576904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21688815 15576904 DOM + 2 LOKALE W CENTRUM WOŁOMINA... SAMO CENTRUM.. 100 M DO URZĘDU GMINY I SĄDU.....PRZYJDŹ... OBEJRZYJ .. ZAPROPONUJ CENĘ..Zapraszam do zakupu DOMU MIESZKALNEGO Z FUNKCJĄ USŁUGOWĄ w samym sercu Wołomina . Budynek piętrowy z lat 80 tych posadowiony ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 300 000 PLN (8 125 zł/m2)

6
-
160 m2
1980
15441479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18633747 15441479 KAMIENICA W CENTRUM WOŁOMINA... 2 LOKALE USŁUGOWE ..3 MIESZKANIA.. PRZYJDZ OBEJRZYJ ZAPROPONUJ CENĘ ..Przedmiotem sprzedaży jest 12 kamienicy w samym Centrum Wołomina. Super lokalizacja - 300 m do Starostwa Powiatowego i Sądu w Wołominie . PKP, sklep...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

860 000 PLN (4 300 zł/m2)

8
-
200 m2
1945
15831068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26685966 15831068 1853M2....WOŁOMIN-NOWE LIPINY...WYDANE WARUNKI ZABUDOWY...MEDIA MIEJSKIE....DLA DEWELOPERA...Działka 1853m2 w Wołominie -Nowe Lipiny z wydanymi warunkami zabudowy dla 6 budynków jednorodzinnych.Dogodne wymiary-szer. 18m.Media : prąd,woda,gaz ,kanaliz...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

870 000 PLN

-
-
1853 m2
-
15414880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 18024411 15414880 ,WOŁOMIN,, ALEJA NIEPODLEGŁOSCI.. MEDIA .. DOJAZD DWUSTRONNY .. OKOLICA GRANICZNEJ..Przedmiotem sprzedaży jest działka 3 564 m2 - 21 m szerokości z dojazdem dwustronnym. Z obydwu stron drogi gminne. Od strony Alei Niepodległości wszystkie media . prz...

Wołomin (Wołominek) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

600 000 PLN

-
-
3564 m2
-
14896004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4175713 14896004 MAŁY DOMEK NA DUŻEJ DZIAŁCE.. OBNIŻONA CENA DLA KLIENTA GOTÓWKOWEGO ..NA OBECNA CHWILĘ NIE MA UREGULOWANEGO DOJAZDU DO DROGI PUBLICZNEJ.Do zaoferowania domek do zamieszkania z lat 50 tych po remoncie ok. 70 m 2 posadowiony na działce 1460 m 2. Budyne...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

619 000 PLN (8 843 zł/m2)

2
-
70 m2
1950
14616995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 150412 14616995 Wołomin .. Górki Mironowskie .. Orzechowa ..Do zaoferowania działka przy ulicy Orzechowej.7400 M 2- o wymiarach ok 60 m2( szerokość od ulicy ) i ok. 120 m2 długość.Gmina nie posiada planu na ten rejon. Trzeba wystąpić o warunki zabudowy . W okolicy z...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

2 650 000 PLN

-
-
7400 m2
-
14052607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 102628 14052607 WOŁOMIN....INWESTYCYJNA...18000M2....MEDIA MIEJSKIE.....Działka BUDOWLANA o powierzchni 18000m2 w malowniczej części Wołomina na terenie byłego parku dworskiego .Działka w kształcie trapezu (200 m wzdłuż drogi , 98 m. głębokości) Dobre połączenie z W...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

3 100 000 PLN

-
-
18000 m2
-