• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 901

15692136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24038815 15692136 Opiekun oferty Monika KrzysiekPośrednik w Obrocie Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego 3 -pokojowego mieszkania o powierzchni 56,16 m2 z loggią, mieszczącego się na wysokim 10 piętrze.Mieszkanie położone jest w...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

898 500 PLN (16 045 zł/m2)

3
1
56 m2
2025
15686870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23952796 15686870 Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w apartamentowcu z 2012 roku zlokalizowane niecałe 1,7km od płyty Rynku Wyłącznie w biurze SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 602604 967 [email protected] licencji PFRN 23518Zalety...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (22 185 zł/m2)

1
1
27 m2
2012
15680846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23836741 15680846 Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w centrum Wrocławia - 1,5 km od płyty Rynku - apartamentowiec z 2012 roku przy rzece!Wyłącznie w biurze SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 602604 967 [email protected] licencji PFR...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (20 655 zł/m2)

1
1
29 m2
2012
15677448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23790715 15677448 Opiekun nieruchomości:Katarzyna Flendrichnr Licencji PFRN 28425telefon 602 101 602Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,62 m2 z dwoma ogrodami, znajdujące się w budynku z 2020 roku w inwestycji Port PopowiceOtoczenie nieruchomości:Lokaliz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 299 000 PLN (17 554 zł/m2)

3
1
74 m2
2020
15672325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23691414 15672325 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Responsible agent speaks EnglishOferta dostępna tylko w SDP NieruchomościCena do negocjacjiPodstawowe informacje:Wyjątkowo rzadko pojawiające się mieszkanie, jedno z ośmiu, które w budynku Sky Tower mają taras....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 900 000 PLN (33 333 zł/m2)

3
2
177 m2
2007
15672082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23686074 15672082 W pełni wykończone i umeblowane, 3 kawalerki z gotowymi kuchniami i łazienkami. Nie wymagają żadnych dodatkowych nakładów, dzięki czemu idealnie nadają się do zamieszkania lub wynajęcia od zaraz.Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

873 644 PLN (16 179 zł/m2)

3
3
54 m2
2019
15671740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23676963 15671740 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 73 m, położone w zadbanej kamienicy na Ołbinie, w pobliżu centrum.Idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Otoczenie nieruchomości:Blisko centrum, z pełną ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (10 123 zł/m2)

2
-
73 m2
1920
15642104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23097338 15642104 Opiekun oferty:Daniel Matoszyn602 101 6022-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia Idealne na biuro lub mieszkanie inwestycyjne Okolice Placu LegionówOtoczenie nieruchomości:Inwestycja znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, w bezpośre...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (16 641 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15639502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23044356 15639502 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69,7 m2 położone na drugim piętrze w budynku z windą.Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje możliwość przejęcia umów najmu.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (10 855 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15636352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22960898 15636352 Opiekun oferty: Katarzyna Kuśmierztel. 602 101 602LOKALIZACJA: Lipa Piotrowska to jedno z najbardziej urokliwych i spokojnych miejsc we Wrocławiu, które idealnie nadaje się dla osób szukających harmonii i komfortu. Jest to dynamicznie rozwijająca się...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

830 000 PLN (12 206 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15623116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22666963 15623116 Opiekunka oferty:Sabrina Przybyłtel. 602 101 602Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 41,65 m2. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i składa się z salonu z aneksem kuchennym z balkonem, sypialni i ła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

743 573 PLN (18 136 zł/m2)

2
-
41 m2
2019
15621875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634001 15621875 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w rozkładzie ze sporym balkonem 51 m Centrum Po remoncieOpiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347tel. +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Przedmieściu Oławskim w części mia...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

669 000 PLN (13 118 zł/m2)

2
-
51 m2
2001