• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 901

15606222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22324279 15606222 Opiekun oferty: Katarzyna Flendrichtel. 602 101 602REZERWACJAZapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego na sprzedaż o powierzchni 73,90 m2. Lokal obecnie wykończony pod usługi fryzjersko-kosmetyczne znajduje się w centrum osiedla co daje ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

789 000 PLN (10 808 zł/m2)

5
-
73 m2
-
15764692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25453371 15764692 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu.Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2 obejmuje budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 150 m2...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

7
-
300 m2
1930
15721310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602340 15721310 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 144,29 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim Ps...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 428 471 PLN (9 920 zł/m2)

3
-
144 m2
2024
15721269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602222 15721269 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602 Na sprzedaż lokal o powierzchni 144,89 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim P...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 434 411 PLN (9 961 zł/m2)

3
-
144 m2
2024
15714722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24466919 15714722 Wszystko, co potrzeba do życia znajdziesz w bliźniaku na BrochowieOpiekun oferty:Jacek MamińskiNr licencji PFRN 30802tel. 602 101 602Bliźniak do zamieszkania od zaraz w zielonej okolicy Brochowa. Wszystkie media, w tym światłowód.Układ budynku pozwal...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 890 000 PLN (8 591 zł/m2)

5
2
220 m2
1997
15707603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24324699 15707603 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Wyjątkowa kawalerka z antresolą, z widokiem na ogród. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Stacja Kolejowa Pracze Odrzańskie. Idealne miejsce dla osoby pracującej zdalnie lub dla studenta.Otoczenie ni...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

350 000 PLN (18 421 zł/m2)

1
1
19 m2
1930
15692287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24040699 15692287 Przestronny dom na dużej działce 4000 m Wrocław 195 m 6 pokoi SaunaOpiekun oferty:Natalia Sobczyńska +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w spokojnej i zielonej części Wrocławia, z dala od zgiełku miasta, co gwarantuje ciszę i...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 499 000 PLN (17 944 zł/m2)

6
2
195 m2
2000
15687658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23970123 15687658 Do sprzedaży działka o powierzchni 8,63 arów. Dostęp do drogi publicznej.Opiekun oferty:Barbara BoberPośrednik w obrocie nieruchomościamiNr licencji PFRN 23784tel. 602 101 602***Tylko w SDP Nieruchomości***Otoczenie nieruchomości:Wjazd na działkę od ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

863 000 PLN

-
-
863 m2
-
15670019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23625558 15670019 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie nieruchomości:Inwestycja powstaje w zielonej i rozwijającej się cz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

513 000 PLN (10 469 zł/m2)

1
-
49 m2
2025
15661961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23491843 15661961 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel: 602 101 602 Zapraszam do zapoznania się z ofertą tzw. 2- PAKA - lokal mieszkalny, w ramach którego zostały wydzielone dwa mieszkania dwupokojowe, każde z mieszkań posiada loggię. Powierzchnia całkowita lokalu 91,66 m...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 473 070 PLN (16 188 zł/m2)

4
2
91 m2
2020
15657201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23425597 15657201 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie nieruchomości:Inwestycja powstaje w zielonej i rozwijającej się cz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

483 000 PLN (12 711 zł/m2)

1
1
38 m2
2025
15643402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23137441 15643402 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602Dom wolnostojący z widokiem na Odrę, położony w cichej i zielonej części Wrocławia- Karłowice Dom położony na dużej działce 735 m2 i składa się z trzech poziomów: - przyziemie z pomieszczeniami gos...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 000 PLN (11 282 zł/m2)

5
2
195 m2
1970