• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 909

15613179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 10 pokojowe 22471752 15613179 Zapraszam do zapoznania się z wielopokojową, przestronną nieruchomością w kamienicy na Podwalu Mieszkanie do remontu, w ofercie zamieszczono 1 wizualizację. Opiekun oferty:Marta Woźniczka Nr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ta k...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 800 000 PLN (8 738 zł/m2)

10
3
206 m2
1900
15597591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22120558 15597591 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 73 m, położone w kamienicy na Ołbinie zaledwie kilka minut od ścisłego centrum.Świetna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, klimat kamienic i doskonałą lokalizację.Ot...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (10 123 zł/m2)

3
-
73 m2
1920
15581081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21789274 15581081 WIELKA WYSPA SĘPOLNO PO REMONCIEOpiekun oferty:Daniel GutowskiLicencja PFRON: 31437Kontakt: 602 101 602Sępolno to spokojna, zielona dzielnica o willowym charakterze, fajna okolica dla rodzin oraz osób ceniących ciszę i bliskość natury. Dzięki dobre...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

759 000 PLN (14 596 zł/m2)

3
-
52 m2
1950
15575420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21646112 15575420 Przestronne, wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z jadalnią, balkonem oraz dwiema łazienkami o powierzchni 99,28 m, umieszczone na 2 piętrze w kamienicy. Opiekun oferty Natalia SobczyńskaNumer licencji PFRN 31446tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mi...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

990 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
99 m2
1930
15566061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21469721 15566061 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTel: +48 602-101-602TYLKO W SDP Nieruchomości!!!Wysoki standard wykończenia. Garaż w bryle budynku.(ENGLISH VERSION BELEOW)Serdecznie polecam dwupoziomowy dom przy ul. Tenisowej. Nieruchomość ma 210 m2 powierzchni użytkowe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 490 000 PLN (21 381 zł/m2)

5
-
210 m2
-
15523025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20457369 15523025 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m), zlokalizowane na czwartym piętrze wieżowca w sercu miasta.Mieszkanie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15493540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19791015 15493540 Trzy pokoje z osobną kuchnią przy Al. Wiśniowej.Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058Duże i przestronne mieszkanie o pow. 61,43 m2 położone na trzecim piętrze w kameralnym bloku na wrocławskich Krzykach.***dos...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

650 000 PLN (10 656 zł/m2)

3
1
61 m2
1960
15491890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19778189 15491890 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Dochodowy budynek z najemcą w postaci publicznego przedszkola! Zarabia 35 000 nettomiesięcznie!Otoczenie nieruchomości:Lipa Piotrowska to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Wrocławia, położona na północnyc...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 999 999 PLN (10 460 zł/m2)

10
-
478 m2
1982
15487231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19661954 15487231 Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 17.52 m2,- Kawalerka 2 - 27.34 m2,- Kawalerka 3 - 17.51 m2,- Przedpokój - 6.13 m2.Najważniejsze info...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

964 896 PLN (14 190 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15468496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19240175 15468496 Przedstawiamy wyjątkową ofertę apartamentu z tarasem, balkonem i ogródkiem w zabytkowej, miejskiej willi Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w przedwo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 999 000 PLN (14 773 zł/m2)

3
2
203 m2
1907
15439023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18567925 15439023 Doradca klientaJacek Mamińskilicencja PFRN nr 30802602 101 6022-pokoje z widokiem na Sky Tower, blisko centrum. Do zamieszkania od zaraz.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie w pobliżu linii tramwajowych i autobusowych, blisko Dworca PKP. Położone na sp...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

542 100 PLN (13 900 zł/m2)

2
-
39 m2
1980
15426886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 18316899 15426886 Weronika WoźniakSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowopowstającego obiektu przemysłowego o charakterze produkcyjnymmagazynowym.Obiekt Produkcyjno-magazynowy o łącznej powierzchni 621...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 000 PLN (5 636 zł/m2)

11
-
621 m2
-