• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 912

15576370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 21676953 15576370 Opiekun oferty:Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIZapraszam Państwa do mieszkania z widokiem na Odrę.Mieszkanie można przystosować do własnych potrzeb - aż 103 m2 do własnej aranżacji!Aktualnie zostało ono po...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (7 757 zł/m2)

7
-
103 m2
1939
15570576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21548705 15570576 Piękne i klimatyczne 100m2 w kamienicy z prywatnym tarasem!Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel: 602 101 602Opis Nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w przedwojennej, znakomicie utrzymanej kamienicy przy ul. Energetycznej, zaledwie 200 metrów od Rond...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (8 990 zł/m2)

4
-
100 m2
1915
15558673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21246245 15558673 Opiekun oferty:Julia Kowalskatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które zostało podzielone na trzy osobne kawalerki, tworzące tzw. 3-pak. Lokal jest w pełni gotowy do zamieszkania, bez konieczności ponoszenia dodatkowych k...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

916 428 PLN (14 781 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15555481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21101657 15555481 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602Dom wolnostojący położony w cichej i zielonej części Wrocławia -KarłowiceDom składa się z trzech osobnych mieszkań, każde z osobnym wejściem, które można pozostawić jako osobne mieszkanie lub połąc...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (7 115 zł/m2)

7
3
260 m2
1984
15547779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20901337 15547779 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Funkcjonalny apartament o powierzchni 51,77 m2 mieści się na czwartym piętrze apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście.Otoczenie nieruchomości:To miejsce, które tętni życiem! Idealne...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

900 000 PLN (17 647 zł/m2)

2
-
51 m2
2013
15519028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20353176 15519028 Wyłączny Opiekun Oferty:Robert Kordowski602 101 602Tylko w SDP Nieruchomości!Trzypokojowe mieszkanie o metrażu 90,66 m2 w kamienicy, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w centrum Wrocławia. Doskonała komunikacja: przystanki tramwajowe oraz aut...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 000 PLN (9 767 zł/m2)

3
-
90 m2
1922
15505997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20068480 15505997 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż piękny apartament o powierzchni ok. 73 m2, położony na VII piętrze w budynku Quorum.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest w centrum miasta, przy nadbrzeżu rzeki. Bulwary i prome...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 050 000 PLN (28 082 zł/m2)

4
-
73 m2
2024
15469412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19261283 15469412 MIESZKANIE INWESTYCYJNE WYNAJMOWANEOpiekun oferty:Tomasz Leiman602 101 602Ustawne mieszkanie o powierzchni 62,15 m2 w doskonałej lokalizacji ze znakomitym dojazdem do centrum. Otoczenie nieruchomości:Budynek znajduje się na Grabiszynie, który cieszy ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 274 zł/m2)

2
1
62 m2
1960
15466263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19182218 15466263 Doradca Klienta Justyna FilipowiczNr Licencji PFRN 29417tel. 602101602Ekskluzywny dom zachwyca harmonijnym połączeniem reprezentacyjnych wnętrz, funkcjonalnego układu pomieszczeń oraz pięknie zagospodarowanego ogrodu, który zapewnia mieszkańcom prywa...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 490 000 PLN (8 554 zł/m2)

6
-
408 m2
2000
15464951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19150020 15464951 Opiekunka oferty:Sabrina Przybyłtel. 602 101 602Wykończone 2 pokoje z dużą, narożną loggią!Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,58 m2 znajduje się na czwartym piętrze w 5-piętrowym budynku z windą.Otoczenie nieruchomości:Nowoczesna inwestycja, skła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

708 676 PLN (22 146 zł/m2)

2
-
32 m2
2019
15450852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18852747 15450852 Opiekun Oferty:TOMASZ LEIMAN602 101 602SPRZEDAŻ BLIŹNIAKA RYNEK PIERWOTNYOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko mamy przestanek autobusowy oraz szybki wyjazd na obwodnice zachodnią Wrocławia i lotnisko. ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 999 000 PLN (11 423 zł/m2)

5
-
175 m2
2023
15433060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18423509 15433060 Opiekun oferty:Julia Kowalskatel: 602 101 602 Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Krzyki (Opatowice) charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, do budowy którego użyto wysok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 210 000 PLN (9 237 zł/m2)

5
-
131 m2
2024