• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 912

15403451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17766134 15403451 3-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytety Ekonomicznego!Idealne pod wynajem!Opiekun oferty Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Polecam! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m2 przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Mieszkanie po generalnym remoncie, do wpro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

669 000 PLN (13 938 zł/m2)

3
-
48 m2
1976
15357466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16710465 15357466 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5!Najważniejsze informacje:- Kamienica z windą - zrewitalizowane części wspólne, - Ogrzewani...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

550 000 PLN (15 278 zł/m2)

1
-
36 m2
1792
15218751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13017386 15218751 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602 ***Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości***Wyjątkowa nieruchomość położona tuż przy Wrocławskim Rynku.Otoczenie nieruchomości :Nieruchomość znajduje się przy ul. Uniwersyteckiej, skąd tylko kilka kroków...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (13 625 zł/m2)

4
-
88 m2
1930
14680400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 47692 14680400 Zbuduj swój wymarzony dom na działce we Wrocławiu!Działka 900 m2 na Ołtaszynie.Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602LOKALIZACJA:Działka położona jest na Ołtaszynie, w okolicy dużo zieleni. Niedaleko znajdują się sklepy spożywcze, lokale ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN

-
-
900 m2
-
14680672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 47689 14680672 Opiekun oferty:Emilian Janusz, tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:Lokal usługowy o powierzchni 110,00 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu.Bezproblemowa zgoda na sprzedaż alkoholu...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 458 000 PLN (13 255 zł/m2)

3
-
110 m2
2019
15599796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 22178625 15599796 Dla inwestora, 6-pokoi.Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie wraz z wymienionymi instalacjami, wynajmowane. Dobra stopa zwrotu.Opiekun oferty: Jakub Borońskitel. 602 101 602Mieszkanie o powierzchni 68,6 m2 zostało przebudowane z układu 3-poko...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (12 500 zł/m2)

6
-
68 m2
1982
15573526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21609073 15573526 6-pok. apartament o pow. 180 m2 z balkonem przy Parku Szczytnickim.Wyjątkowe mieszkanie przy zbiegu ul. Smoluchowskiego i Wybrzeża Wyspiańskiego.Jedna z najlepszych lokalizacji w mieście.NIE SZUKAJ DALEJ, OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE.Opiekun oferty: ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 000 PLN (9 439 zł/m2)

6
-
180 m2
1930
15565913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21468143 15565913 Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Przedstawiam Państwu lokale biurowo-usługowe w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Księcia Witolda w zabytkowym spichelrzu o powierzchni 300m2.Opis lokalizacji:Z uwagi na usytuowanie lokalu, prz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 305 000 PLN (16 245 zł/m2)

11
-
265 m2
-
15553219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21043697 15553219 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Nowe mieszkanie z 2021 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej.Małe 2 pokoje w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ pomieszczeń:- pokój z aneksem kuchennym 15 m2- sypialnia 10 m2- Łazienka 3,62 ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

729 350 PLN (20 260 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
15539498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20814495 15539498 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602Piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,96 m2, zlokalizowane w budynku OVO. OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI:Doskonała lokalizacja zapewni szybki i łatwy dostęp do wielu punktów handlowych, usługowych oraz i...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (22 204 zł/m2)

2
-
54 m2
2016
15538815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20791585 15538815 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Elegancki apartament o powierzchni 52,41 m2 mieści się na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście.Otoczenie nieruchomości:To miejsce, które tętni życiem!...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

900 000 PLN (17 308 zł/m2)

2
-
52 m2
2013
15529047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20580523 15529047 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 50m2, położone w spokojnej, zielonej części Muchoboru Wielkiego.Idealne dla pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Otoczenie nieruchomości:Osiedle zapewnia ci...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

615 000 PLN (12 300 zł/m2)

2
-
50 m2
2001