• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 877

15519406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20362976 15519406 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Przestronny lokal o powierzchni 92,50 m2 znajduje się na wysokim parterze w bloku przy ulicy Na Polance. Obecnie mieści się tam zakład fryzjerski.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość usytuowana jest z...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (9 239 zł/m2)

3
-
92 m2
1990
15497216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19875331 15497216 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości.Podstawowe informacje:Mieszkanie o pow. 64,50 m2, na ul. Włodkowica, przy pl. Jana Pawła II, na trzecim piętrze w budynku z końca lat dziewięćdziesiątych. 3 sypialnie, ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (13 266 zł/m2)

3
-
64 m2
1989
15496260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19853101 15496260 Polecam dla koneserów kamienic! Unikatowe 4 pokojowe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 148,63 m2 w pięknej kamienicy ulokowanej w cichej uliczce na Ostrowie Tumskim! Opiekun OfertySzymon Mazur602 101 602NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE- lokalizacja w ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 000 PLN (20 270 zł/m2)

4
1
148 m2
1820
15476507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19417401 15476507 Opiekun oferty: Tomasz Leimantel. 602 101 602Lokal usługowy o powierzchni 116m2 położony jest nieopodal Placu Grunwaldzkiego.DO NEGOCJACJILokal składa się z:- dużej sali usługowej- pomieszczenia biurowe- pomieszczenie biurowe- pomieszczenie biurowe- ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (10 336 zł/m2)

5
-
116 m2
1999
15472503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19343312 15472503 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej.Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym 28,6 m2- Sypialnia 11,93 m2- Ł...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 549 PLN (19 212 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15426881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18316900 15426881 Opiekun oferty:Weronika Woźniak602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej o powierzchni 1247m2. Przeznaczenie gruntu na budowę hali produkcyjno-magazynowej. Możliwość zakupu drugiej przyległej działki (141) o tym samym prze...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

814 365 PLN

-
-
1247 m2
-
14712753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 48499 14712753 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Lokal usługowy o powierzchni 177,08m2 znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Kazimierza Wielkiego.W lokalu można prowadzić wszystkie rodzaje usług, jak również gastronomię.Doskonała lokalizacja ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN (14 124 zł/m2)

11
-
177 m2
-
14712168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 48101 14712168 Agent: Emilian JanuszTel: 602 101 602 Rzadko spotykana w ofercie okazja nabycia klasycznej willi o unikatowym uroku, doskonałej lokalizacji oraz w bardzo dobrym stanie technicznym. Nabywca będzie mógł w dowolnym sposób zaaranżować wnętrze, nie angażu...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 000 PLN (6 667 zł/m2)

11
-
450 m2
1940
14689202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 47834 14689202 Opiekun oferty:Emilian Janusztel. 602 101 602Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości.Podstawowe informacje:5-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni ponad 61 m2, z dużym ogrodem, na parterze. Mieszkanie jeszcze przed etapem wykończenia i urząd...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 250 000 PLN (20 492 zł/m2)

5
-
61 m2
2017
14680675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 47716 14680675 Opiekun oferty:Emilian Janusz, tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:Lokal usługowy o powierzchni 126,0 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu. LOKAL Z NAJEMCĄ.Bezproblemowa zgoda na s...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 577 000 PLN (12 516 zł/m2)

3
-
126 m2
2019
14680671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 47705 14680671 Opiekun oferty:Emilian Janusz, tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:Lokal usługowy o powierzchni 37 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu. LOKAL Z NAJEMCĄ.LOKAL WYKOŃCZONY Z NAJEMCĄB...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

683 000 PLN (18 459 zł/m2)

3
-
37 m2
2019
15721274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602345 15721274 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 143,94 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim Ps...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 425 006 PLN (9 965 zł/m2)

3
-
143 m2
2024