• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 877

15849205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26961538 15849205 Opiekun oferty:Emilian JanuszLicencja nr 28295Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: 602-101-602Informacja podstawowe:Działka niebudowlana, z prawem do postawienia obiektów (zaleca się samodzielną weryfikację czy planowany do posadowienia konkretny ob...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

180 000 PLN

-
-
480 m2
-
15848549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26942766 15848549 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Na sprzedaż oferujemy przestronny i nowoczesny apartament 4-pokojowy o powierzchni 93,22 m, położony na 2. piętrze w prestiżowej inwestycji Apartamenty nad rzeką z 2024 roku przy ul...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 790 000 PLN (19 247 zł/m2)

4
2
93 m2
2024
15835400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26716992 15835400 Polecam! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w ścisłym centrum miasta przy pl. Jana Pawła II. Idealna oferta dla inwestora! 5 minut spacerem do Rynku!Opiekun Oferty Szymon Mazur telefon 602 101 [email protected] lice...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (18 243 zł/m2)

2
1
37 m2
2018
15770693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25561835 15770693 Wyjątkowy 4-pokojowy apartament w Centrum Miasta na ostatnim piętrzeOpiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 602licencja PFRN nr 28332OtoczeniePrezentowana nieruchomość znajduje się w prestiżowej części Wrocławia - w bezpośrednim sąsiedztwie Sky ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 664 714 PLN (27 471 zł/m2)

4
1
97 m2
2026
15735079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24849489 15735079 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w LeśnicyOtoczenie nieruchomości:Skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się spokojną atmosferą typową dla tej dzielnicy. Osiedle jest do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
2
180 m2
2009
15730752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784485 15730752 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie .Mieści się na osiedlu Karłowice, w dzielnicy Psie Pole,Całkowita powierzchnie 410m2Budynek składa się z 2 kondygnacji:Parterduży salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 699 000 PLN (9 022 zł/m2)

7
4
410 m2
1995
15620392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22605673 15620392 OPIEKUN OFERTY:Barbara Bobertel. 602 101 602 Zamieszkaj przy lesie na osiedlu Malowniczym!!!Piękne mieszkanie z możliwością wydzielenia sypialni. Idealne miejsce dla osób aktywnych.STANDARD MIESZKANIA:Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Świeżo odmalow...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (12 767 zł/m2)

2
-
43 m2
2015
15818435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649507 15818435 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 22,3 m2, usytuowanego na Brochowie.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Brochowie zielonym i spokojnym osied...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

220 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
22 m2
1940
15752646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25172976 15752646 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,83 m2 mieszczące się przy ul. Kaszubskiej - w samym centrum Wrocławia! Układ nieruchomości:- Salon z aneksem - Sypialnia- Łazienka- Przedpokój Otoczenie...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

525 000 PLN (18 103 zł/m2)

2
1
29 m2
1909
15745110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25051596 15745110 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 271,27 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Pokój- Pom. gospodarcze - Kuchnia- WC x 2Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokali...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 685 573 PLN (9 910 zł/m2)

6
-
271 m2
2024
15734584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24841405 15734584 Opiekun ofertySabrina Przybyłtel. 602 101 602Kawalerka o powierzchni 34,14 m, wykończona w bardzo dobrym standardzie, idealna pod inwestycję.Otoczenie nieruchomości:- w okolicy znajdują się liczne sklepy, usługi, kawiarnie oraz restauracje,- przystan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

585 000 PLN (17 206 zł/m2)

1
-
34 m2
2012
15721307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602339 15721307 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,99 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim Ps...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 217 601 PLN (9 980 zł/m2)

3
-
122 m2
2024