• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ząbki

Znalezionych ofert: 72

15873197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513567 15873197 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Andersena BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym i z wyjście...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 100 000 PLN (16 176 zł/m2)

3
1
68 m2
2015
15872580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27498487 15872580 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70,3m2 składa się z:PIĘTRO I -salon z aneksem kuchenny...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

779 000 PLN (11 081 zł/m2)

3
1
70.3 m2
2000
15873332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27515471 15873332 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. PowstańcówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 87,62m2 składa się z:POZIOM I-salon z aneksem ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

900 000 PLN (10 272 zł/m2)

4
1
87.62 m2
2008
15872764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27501915 15872764 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców -Osiedle Leśna PolanaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z:-salonu z aneksem...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

610 000 PLN (11 731 zł/m2)

3
1
52 m2
2006
15620769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22611677 15620769 ZĄBKI....1065M2 ....BUDOWLANA....MEDIA....PRĄD ,WODA ,GAZ , KANALIZACJA....Działka w Ząbkach 1065 m2 .Kształt prostokąt.Na działce gaz i prąd, kanalizacja ,woda w ulicy. Dojazd asfaltowy.Teren objęty Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego....

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 500 000 PLN

-
-
1065 m2
-
15877466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Taras 56 m2 | garaż | komórka 27570350 15877466 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - STAN DEWELOPERSKI OSTATNIE LOKALE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 1. piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku w Ząbkach przy ul. ks. Ignace...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

559 900 PLN (13 656 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15877620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27574767 15877620 Rodzinny Ogród Działkowy Media Świetna lokalizacja Na sprzedaż prawo do użytkowania działka rekreacyjna ROD, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Ząbki. Idealna propozycja dla osób szukających miejsca na odpoczynek blisko miasta lub...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

88 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
350 m2
-
15883784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675731 15883784 Na sprzedaż grunt inwestycyjny w ścisłym centrum Ząbek, przy ul. Orla!Teren doskonale nadaje się do realizacji inwestycji deweloperskich, idealny dla inwestorów i deweloperów szukających atrakcyjnego gruntu w dynamicznie rozwijającym się rejonie.Nier...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

3 500 000 PLN (2 809 zł/m2)

-
-
1246 m2
-
15856698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27103244 15856698 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSłoneczne i ciche dwupoziomowe, super lokalizacja! projekt zmian Gratis! Pierwsze 4 zdjęcia pokazują jak mieszkanie można zaaranżować mieszkanie w nowoczesnym wydaniu.Sprzedam bardzo funkcjonalne mieszkani...

Ząbki (Ząbki) (Mazowieckie, gm. Ząbki)

759 000 PLN (10 843 zł/m2)

3
-
70 m2
2000
15718047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24545258 15718047 Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 145 m2 (całkowitej 180 m2) w Ząbkach.Dom ma podłączone wszystkie media miejskie od około 5 lat kanalizacja miejska ,woda miejska i własną ,gaz .Ogrzewanie nowym piecem Co gazowym oraz kominek .Na parterze są...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 439 000 PLN (7 994 zł/m2)

6
-
180 m2
1995
15861664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210383 15861664 Wyjątkowe mieszkanie w sercu Ząbek 58,8 mkw Balkon z widokiem 2 minuty do PKPNa sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie, gotowe do wprowadzenia od razu po zakupie. Mieszkanie jest położone w doskonałej lokalizacji – zal...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

750 000 PLN (12 931 zł/m2)

2
1
58 m2
2009
15877467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | dwustronne | dwa balkony | garaż 27570353 15877467 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - 3 POKOJE, DWUSTRONNE, STAN DEWELOPERSKI OSTATNIE LOKALEZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 1. piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku w Ząbkac...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

763 230 PLN (12 512 zł/m2)

3
1
61 m2
2025