• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ząbki

Znalezionych ofert: 71

15860839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27184740 15860839 Nowoczesny segment z garażem i ogródkiem – na granicy Warszawy i Ząbek.Na sprzedaż przestronny segment o powierzchni użytkowej 108,24 mkw. oraz garaż o powierzchni 16,61 mkw. (w bryle budynku).Inwestycja składa się z 6 nowoczesnych segmentó...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 186 000 PLN (9 565 zł/m2)

6
2
124 m2
2024
15868321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27378648 15868321 Są takie miejsca, które nie próbują być największe, najdroższe czy najbardziej spektakularne. Zamiast tego oferują coś znacznie cenniejszego – wygodę życia, dobrą lokalizację i przestrzeń, która po prostu działa. I właśnie do tej kategorii należy to ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

540 800 PLN (13 000 zł/m2)

2
-
41.6 m2
2004
15866040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27308132 15866040 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam bezpośrednio niedawno wykończony w standardzie premium 96 metrowy segment w doskonałej lokalizacji. Segment składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, pokoju otwartego (możliwość przerob...

Ząbki (Ząbki) (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 149 000 PLN (11 969 zł/m2)

4
-
96 m2
2021
15578751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OSTATNI ZĄBKI 0 PROWIZJI I PCC SKORZYSTAJ Z OKAZJI 21733169 15578751 SEGMENT DLA RODZINYKameralna inwestycja składająca się tylko z 6 segmentówapartamentów,Spokojna i bezpieczna okolica,Jest to nowoczesny projekt architektoniczny, do każdego segmentuapartamentu garaż + miejsce postojowe,funkcjonalne i ustawne ogródki,...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 186 000 PLN (10 981 zł/m2)

5
-
108 m2
2022
15859319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod zabudowę wielomieszkaniową i nie tylko 27167487 15859319 Do sprzedaży działka pod zabudowę wielorodzinnąbliźniacząwolnostojącą jednorodzinnąDziałka nr. 20 przy ul. Jaśminowej o powierzchni 455 m2 w kształcie kwadratu. Jej wymiary to 20.70 m. szerokości na 20.70 m. głębokości. Na działce płaski teren, w sąs...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

800 000 PLN

-
-
455 m2
-
15767488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogrodem i widokiem na las! 25528488 15767488 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,25 m² z ogrodem około 50 m² w Ząbkach!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w spokojnej części Ząbek, tuż przy lesie.To doskon...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

780 000 PLN (13 929 zł/m2)

3
-
56 m2
2012
15517664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20319644 15517664 WIELORODZINNA! w centrum Ząbek! 4.200.000zł NETTO! Działka budowlana dla dewelopera świetna lokalizacja Warunki zabudowy według mpzp: podstawowe przeznaczenie > na zabudowę wielorodzinną ilub jednorodzinną. Z uwzględnieniem PUM - 2425 m2 (4...

Ząbki (Ząbki) (Mazowieckie, gm. Ząbki)

4 200 000 PLN

-
-
4300 m2
-
15850275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26993013 15850275 Ładna działka budowlana w dobrym miejscu pod względem komunikacyjnym, nadająca się na inwestycję deweloperską. przeznaczenie z mpzp: - teren zabudowy jednorodzinnej we wszystkich formach - dopuszcza się lokalizację usług nieuciążliwych - 200 m&s...

Ząbki (Ząbki) (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 980 000 PLN

-
-
1380 m2
-
15848270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935182 15848270 Atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej, zielonej części Ząbek – idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub zabudowę bliźniaczą. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 52 m długości i 17 m szerokości.Dojazd do działki drogą utwardzoną. ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 149 000 PLN

-
-
884 m2
-
14231771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 106315 14231771 Do sprzedania działka budowlana w Ząbkach leżąca niespełna 300 metrów od granicy Warszawy. Działka w drugiej linii zabudowy. W skład metrażu działki wchodzi około 170 m2 wjazdu od ulicy - droga długości 40 m i szerokości 4,5 m. Działka w kształcie tr...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

900 000 PLN

-
-
950 m2
-
15826464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne mieszkanie | potencjał inwestycyjny!! 26625964 15826464 !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma miejscami w garażu - Idealne pod inwestycję!!Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o świetnym rozkładzie, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestyc...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

549 000 PLN (13 725 zł/m2)

2
-
40 m2
2010
15803422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26295051 15803422 OFERTA DLA DEVELOPERA ZABUDOWA WIELORODZINNADo sprzedania teren inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania, powierzchnia działki 1246 m2, wymiary 30x41 mIstnieje możliwość powiększenia terenu do powierzchn...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

3 500 000 PLN

-
-
1246 m2
-