• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 964

15715649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24498974 15715649 DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ BUDOWLANĄ 64 ARY MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU I ZABUDOWY DROGA DOJAZDOWA Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną - dom wolnostojący o powierzchni 219 m² z garażem w bryle budynku, usytuowa...

Grodkowice (Małopolskie, gm. Kłaj)

1 508 000 PLN (6 886 zł/m2)

5
2
219 m2
1980
15770681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25561414 15770681 * zdjęcia należą do właściciela mieszkania Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem 37m2 i miejscem postojowym- premium- Wieliczka Opis nieruchomości: Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37m2, położone w nowoczesnym budynku z 2...

Wieliczka, Jasna

820 000 PLN (22 162 zł/m2)

2
1
37 m2
2021
15770792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25564415 15770792 * zdjęcie należą do właściciela oferty 3 pokojowe mieszkanie z potencjałem, ul. Mikołaja Kopernika - Proszowice Opis nieruchomości: Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Proszowic, przy ul. Mikołaja Kopernika...

Proszowice, Kopernika

400 000 PLN (7 273 zł/m2)

3
1
55 m2
1970
15774754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25657753 15774754 Nowoczesna kawalerka z dwoma balkonami - Zwierzyniec Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 38,5m2, położone na 2 piętrze kameralnego apartamentowca z 2020 roku. Najważniejsze atuty nieruchomości: - mieszkanie narożne, bardzo d...

Kraków (Zwierzyniec), Borowego

930 000 PLN (24 474 zł/m2)

1
1
38 m2
2020
15781560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25831503 15781560 Dom jednorodzinny z garażem - Bębło - okolice Krakowa Stan surowy otwarty - 129,93m2 pow. użytkowa, działka 3,8 a (możliwość powiększenia) Opis nieruchomości: Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem, położony w spokojnej i zielonej części gm...

Bębło, Lasek

690 000 PLN (3 690 zł/m2)

4
2
187 m2
2024
15806853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26354466 15806853 Nowoczesny Dom - Willa Premium - Myślenice Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o charakterze willowym, zlokalizowany w gminie Myślenice - w spokojnym, kameralnym otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej, z szybkim dojazdem do Kra...

Zawada, Zawada

1 999 999 PLN (6 689 zł/m2)

5
1
299 m2
2024
15822213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26590055 15822213 * zdjęcia nalezą do właściciela mieszkania 3 - pokojowe mieszkanie z Dwoma balkonami Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,37 m2 zlokalizowane przy Ul. Aleksandry. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w budynku dzi...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Aleksandry

950 000 PLN (18 269 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15858746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27154331 15858746 Nowoczesny Dom z ogrodem - Brzozówka - koło Krakowa Przestrzeń, światło i komfort życia - dom gotowy na Twój styl. Ten nowoczesny, wolnostojący dom w Brzozówce to idealne połączenie przestrzeni, funkcjonalności i ...

Brzozówka, Krakowska

1 599 000 PLN (6 804 zł/m2)

4
1
235 m2
2025
15863619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27253891 15863619 Piękny dom blisko Rynku w Niepołomicach Wysoki standard Doskonała lokalizacja 900 m od rynku Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Niepołomicach - zaledwie 900 metrów od rynku. Nierucho...

Niepołomice, Stefana Roweckiego

2 550 000 PLN (9 043 zł/m2)

5
2
282 m2
2021
15734302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24817201 15734302 Przestronny dom z widokową działką przy lesie Wolskim - Kraków Zwierzyniec Nieruchomość w prestiżowej lokalizacji: Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom wolnostojący, usytuowany w jednej z najbardziej cenionych części Krakowa. Bliskoś...

Kraków (Zwierzyniec), Księcia Józefa

4 980 000 PLN (12 450 zł/m2)

7
1
400 m2
2010
15870836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27441061 15870836 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i garażem Bochnia, ul. Podedworze 89,11 m² + komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,11 m² zlokalizowane w Bochni przy ul. Podedworze ...

Bochnia, Podedworze

1 299 000 PLN (14 596 zł/m2)

4
1
89 m2
2021
15743827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25019062 15743827 Do sprzedaży mieszkanie 34m2 na osiedlu Piastów dzielnica Mistrzejowice w budynku z 2011 roku. Lokalizacja: Osiedle paru budynków zamknięte szlabanem co gwarantuje mieszkańcom miejsca parkingowe ogólnodostępne. Obok pętla tramwajowa i autobus...

Kraków (Mistrzejowice), os. Osiedle Piastów

550 000 PLN (16 667 zł/m2)

1
1
33 m2
2011