• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 937

15890677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883035 15890677 Top Apartament 3 pokzTaras2019Garaż Komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019)Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,95 m², położone na 3. piętrze nowocz...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

845 000 PLN (13 875 zł/m2)

3
1
60.9 m2
2019
15889757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27860865 15889757 Bliźniak 2 miejsca parkingowe gm. Kobierzyce!..Zakup od dewelopera, bez podatku PCC 2% i prowizji biura!Nowoczesne domy o wysokim standardzie !105 m² powierzchni użytkowej + dodatkowe 20 m² poddasza (strych lub dodatkowy pokój)działka od 300 m² – w...

Krzyżowice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

895 000 PLN (8 531 zł/m2)

5
2
104.91 m2
2025
15889756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27860861 15889756 bez PCC IV 2026 Wysoki standard! Garaż!.Ostatnie bliźniaki w promocyjnej cenie !Oferta bez podatku PCC oraz prowizji.Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. ...

Szukalice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

949 999 PLN (8 190 zł/m2)

4
3
116 m2
2026
15889754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27860859 15889754 Centrum Wrocławia ul. Walońska Angel Wings!..Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m², znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym osiedlu w centrum Wrocławia. Kompleks zlokalizowany jest w piękn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

519 995 PLN (18 745 zł/m2)

1
1
27.74 m2
2012
15889100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27845228 15889100 Dom premium basen, sauna nieruchomość topLuksusowa nieruchomość 5 minut od granicy Wrocławia.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m², położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce okolice zachodniej ...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 000 PLN (12 075 zł/m2)

6
2
265 m2
2021
15889087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27843377 15889087 Przedstawiam Państwu działki budowlane o powierzchni 1010 m² przy ul. Akacjowej. Działki o nr 184, 185, 186, 287Nieruchomości usytuowane w zielonej i spokojnej okolicy Biestrzykowa w otoczeniu zabudowy jednorodzinnejDojazd drogą asfaltową zapewnia wy...

Biestrzyków (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

748 410 PLN

-
-
1010 m2
-
15889041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842633 15889041 Ok.Ołtaszyn3pokogródmiejscepostojowetarasPrezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed mieszkaniem.Możliwość wyboru nieruchomości na piętrze o powierzchni 72 m2 z trzema...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (11 195 zł/m2)

3
-
66.01 m2
2025
15888636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819078 15888636 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 995 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992
15887851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27795680 15887851 OSTATNI SKRAJNY - GOTOWY DO ODBIORUNa sprzedaż wyjątkowe lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej!!! BEZ PCC BEZ PROWIZJI5 minut od Środy Śląskiej!!!Polecamy na sprzedaż lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej, położone w niezwykle malowniczej sc...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

799 999 PLN (6 478 zł/m2)

5
2
123.5 m2
2025
15887656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27789926 15887656 Wysoki Standard! 5pok Garaż w bryle!.INWESTYCJA O PODWYŻSZONYM STANDARDZIEBEZ PROWIZJI BEZ PCCPolecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części Iwin (gmina Siechnice), zaledwie 1 km od granicy Wrocła...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 198 999 PLN (7 919 zł/m2)

5
3
151.4 m2
2026
15887018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773548 15887018 Okazja! Na sprzedaż: mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym – Wrocław, ul. Krzycka Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku z 1935 roku przy ul. Krzyckiej. Lokal o powierzchni użytk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

449 998 PLN (8 475 zł/m2)

3
1
53.1 m2
1935
15885266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZ PROWIZJI, BEZ PCC, 2pok.,ogródek,OKAZJA! 27721608 15885266 Okazja cenowa: 2 pokoje z tarasem 5m2 i ogródkiem 14m2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie PCC 0% Prowizji)Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona Oferta: Rodzinny 2 pokojowy apartament 38 m² z łazienką.Prezentuj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (16 974 zł/m2)

2
1
38 m2
-