• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 30

15500017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19929407 15500017 Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o dużych możliwościach inwestycyjnych, zlokalizowaną na przestronnej działce o powierzchni 1000 m². Budynek składa się z dwóch kondygnacji, każda o funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń.Parter ...

Biała (Łódzkie, gm. Zgierz)

750 000 PLN (3 261 zł/m2)

5
3
230 m2
2003
15666165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584745 15666165 Na sprzedaż murowany dom położony w pięknej i cichej okolicy, bardzo blisko centrum Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 104m2, w skład której wchodzą:PARTER:-Salon z jadalnią-Kuchnia-Łazienka z WC-Przedpokój ze schowkiem-Kotłownia...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

350 000 PLN (3 365 zł/m2)

3
2
104 m2
1960
15894931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27952012 15894931 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam dom w spokojnej dzielnicy do remontu w pobliżu znajduje się szkoła podstawowa apteka sklepy.Dom do całkowitego remontu piękna działka 13ar z drzewami owocowymi.Telefon: 668413660...

Stara Biała (Nowe proboszczewice) (Mazowieckie, gm. Stara Biała)

280 000 PLN (4 118 zł/m2)

2
-
68 m2
1959
15881312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27628186 15881312 Na sprzedaż dom położony przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok 64m2, a w jego skład wchodzą:-Salon-Duża Sypialnia-Pokój-Kuchnia z Jadalnią-Łazienka-Przedpokój-Kotłownia-Wiatrołap.Dom 2 lata temu przeszedł reno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

427 000 PLN (6 672 zł/m2)

3
1
64 m2
1960
15894589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27944642 15894589 Dom w Białej z przestrzenią do życia i prowadzenia biznesu 180 m² działka 3999 m² Są nieruchomości, które po prostu się ogląda — i są takie, które od pierwszego momentu tworzą klimat, emocje...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

1 490 000 PLN (8 278 zł/m2)

3
2
180 m2
-
15606605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22332134 15606605 Serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą sprzedaży, która stanowi doskonałą inwestycję dla osób poszukujących domu gotowego do wprowadzenia się, z dbałością o każdy szczegół. Zapraszam na prezentację, aby na własne oczy przekonać s...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

995 000 PLN (4 975 zł/m2)

5
2
200 m2
1995
14858035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3502149 14858035 Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie, szeregowiec .Na sprzedaż piękny, przestronny dom o powierzchni 300 m², położony w malowniczej okolicy Białej Podlaskiej.Dom zbudowany został z pustaka, co zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną. Nier...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 100 000 PLN (3 667 zł/m2)

10
3
300 m2
1993
15768424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25543197 15768424 Dom po generalnym remoncie 68 m² z ogrodem, ul. Jaśminowa(k.ul.Łomaskiej), Biała PodlaskaZapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości!To doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku własny dom z ogrodem w...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

405 000 PLN (5 956 zł/m2)

2
1
68 m2
1980
15885056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716120 15885056 #REZERWACJA#Na sprzedaż przytulny dom, środkowy segment, z pięknie zagospodarowaną działką, położony na osiedlu Francuska w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 131,4 m.kw., w skład której wchodzą:PARTER:-Przestronny salon-Kuchnia-...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

577 000 PLN (4 121 zł/m2)

6
2
140 m2
1990
15627862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22791403 15627862 Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w okolicach ul. Podleśnej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 115m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Salon-2 pokoje-Łazienka-Przedpokój-Wiatrołap-Przedsionek1 PIĘTRO:-2 pokoje-Kuchnia-Łazien...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

427 000 PLN (3 713 zł/m2)

5
2
115 m2
1985
15791321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25989599 15791321 Na sprzedaż dom położony w okolicach AWF-u i ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 185m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z wyjściem na duży taras z zejściem na podwórko-Kuchnia z jadalnią-Pokój-Hall-W...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

878 000 PLN (4 746 zł/m2)

7
2
185 m2
1985
15369891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16999420 15369891 Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z rozległą ziemią o powierzchni aż 6,5 hektara, położone w malowniczej miejscowości Biała Wieś, gmina Biała Rawska, powiat Rawski, województwo Łódzkie. Szerokość działki ok. 83 m. To idealna propozycja dla osób ma...

Biała Wieś (Łódzkie, gm. Biała Rawska)

799 000 PLN (12 zł/m2)

2
-
65000 m2
-