• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 30

15802110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26256117 15802110 Segment z garażem 2 niezależne lokale Osiedle FrancuskaNa sprzedaż segment w zabudowie szeregowej, położony na Osiedlu Francuska w Biała Podlaska, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do obwodnicy miasta oraz planowanym połączeniem z...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

650 000 PLN (2 481 zł/m2)

4
1
262 m2
1997
15719051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24558570 15719051 Na sprzedaż: dom 400 m² + działka 585 m²ul. Sitnicka, Biała PodlaskaNa sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białej Podlaskiej. Idealna propozycja dla dużej rodziny lub jako inwestycja (np. pod...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

380 000 PLN (1 900 zł/m2)

2
1
200 m2
1991
15491466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19759752 15491466 Zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentację.Lokalizacja domu jest idealna dla osób szukających miejsc do prowadzenia inwestycji, jednocześnie zachowując spokój i prywatność.Nie można pominąć faktu, że dom przeszedł gruntowną modernizację - zo...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

695 000 PLN (7 020 zł/m2)

4
1
99 m2
2000
15459175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19023170 15459175 Domek rekreacyjny, w otoczeniu lasu w pobliżu rzeki. Domek mieści się na terenie Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w gminie Sulejów,. W sąsiedztwie zabudowa rekreacyjna. Domek zlokalizowany w otoczeniu pięknych drzew i bardzo blisko rzeki Pilicy, ...

Biała (Łódzkie, gm. Sulejów)

120 000 PLN (3 636 zł/m2)

2
1
33 m2
1988
15885426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27730849 15885426 Oferujemy Państwu nowoczesny, wolnostojący dom położony w spokojnej i urokliwej okolicy przedmieść Białej Podlaskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz szybki dostęp do miejskich udogodnień. Dom znajduje się zaledwie ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 000 060 PLN (6 250 zł/m2)

6
2
160 m2
2015
15786416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26563230 15786416 To nie jest zwykły dom, to prywatna, bezpieczna przystań dla Twojej rodziny i przemyślana inwestycja w przyszłość! Oferujemy wyjątkową posiadłość – komfortową willę o powierzchni 307.6 m² na oszałamiającej działce o łącznej powierzchni 25100 m² (2,5 ...

Stara Biała (Mazowieckie, gm. Stara Biała)

2 400 000 PLN (7 802 zł/m2)

7
2
307.6 m2
2005
15663195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23513141 15663195 Wolnostojący dom na działce 700 m2 w Białej Górze nad Pilicą koło Warki. Piętrowy budynek całkowicie podpiwniczony ze strychem.Na parterze salon z wyjściem na duży taras, kuchnia z jadalnią, przedpokój i WC.Na piętrze trzy sypialnie i łazienka. W piw...

Biała Góra (Mazowieckie, gm. Stromiec)

449 900 PLN (2 307 zł/m2)

4
1
195 m2
2006
15847568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom z piękną działką 26921259 15847568 „Nieruchomości Apartament”Ewelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693Nowoczesny dom w Białej, osiedle KołłątajaNa sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 140 m², położony na działce o powierzchni 1202 m2 w miejscowości Biała, os. Kołłątaja,...

Biała (Dolnośląskie, gm. Chojnów)

890 000 PLN (6 357 zł/m2)

5
2
140 m2
2009
15789610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25945400 15789610 Nowoczesny dom 120,64m2– Osiedle Francuska, Biała Podlaska Energooszczędny, gotowy do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 120,64 m2, położony na cenionym, spokojnym i rodzinnym osiedlu Fran...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

899 000 PLN (7 452 zł/m2)

4
1
120.64 m2
2018
15782340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25841067 15782340 Dom, który łączy komfort życia rodzinnego z przestrzenią na Twój biznes!Marzysz o miejscu, w którym Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się spokojem, a Ty zrealizujesz swoje zawodowe plany bez wychodzenia z domu?Odkryj dom, który łączy spokój życia ro...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

1 540 000 PLN (8 556 zł/m2)

5
2
180 m2
2001
13820538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 100309 13820538 Na sprzedaż zadbany, przestronny dom o powierzchni 208m 2 . Nieruchomość zlokalizowana w Białej Piskiej - ul. Konopnickiej . Budynek położony jest na osiedlu podobnych zabudowań. Układ domu przedstawia się następująco: Parter (69m 2 ) ...

Biała Piska (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biała Piska)

900 000 PLN (4 327 zł/m2)

4
2
208 m2
-
15805667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26313443 15805667 Dom pasywny na sprzedaż – Biała Góra Kolonia, powiat iławski, gmina Lubawa Na sprzedaż wyjątkowa, energooszczędna nieruchomość premium, zaprojektowana z myślą o pełnej niezależności, komforcie i najwyższej jakości życia. Dom pasywny położony w malown...

Biała Góra (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lubawa)

7 450 000 PLN (14 900 zł/m2)

7
3
500 m2
2023