• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 91

15857137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy, parterowy dom marzeń pod lasem! 27114177 15857137 Nowoczesny dom przy lesie - gotowy do zamieszkania Sokola Góra 15 min od Aleksandrowa ŁódzkiegoSzukasz miejsca, gdzie można zwolnić tempo, a jednocześnie mieć miasto w zasięgu kilku minut? Ten dom może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż nowoczesny,...

Sokola Góra (Łódzkie, gm. Parzęczew)

799 360 PLN (11 755 zł/m2)

3
1
68 m2
2021
15875425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27549576 15875425 Link do filmu: https:youtu.bemkw0a29vAlUTwoje miejsce ciszy, przestrzeni i bezpieczeństwa. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego zgiełku i własny kawałek lasu tuż za ogrodzeniem. To nie działka rekreacyjna. To...

Góra Świętej Małgorzaty (Łódzkie, gm. Góra Świętej Małgorzaty)

749 000 PLN (3 385 zł/m2)

5
2
221.3 m2
2001
15806827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra - przestronny pensjonat! 26353005 15806827 Pensjonat Inwestycja na sprzedaż - Jastrzębia Góra 700 m od plaży 55 miejsc noclegowychPoszukujesz gotowej, dochodowej inwestycji nad morzem?Na sprzedaż funkcjonujący, doskonale zlokalizowany pensjonat w jednej z najpopularniejszych miejscowości t...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 450 000 PLN (4 083 zł/m2)

12
3
600 m2
1970
15895461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962902 15895461 Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 172 m², zrealizowanego w standardzie deweloperskim, z dbałością o każdy szczegół i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Nieruch...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

960 000 PLN (5 581 zł/m2)

4
2
172 m2
2025
15876405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom całoroczny! Jezioro! Las! Bory Tucholskie! 27536740 15876405 Nowy dom nad jeziorem w Borach Tucholskich! 40 minut od Bydgoszczy!!!!Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny o powierzchni zabudowy 35 m², położony na pięknej, przestronnej działce o powierzchni 794 m². Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lok...

Jania Góra (Kujawsko-Pomorskie, gm. Świekatowo)

445 000 PLN (12 714 zł/m2)

2
1
35 m2
2020
15812202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26468761 15812202 Na sprzedaż parterowy dom w trakcie budowy 106,65 m działka 962 mNa sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni 104 m, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 962 m. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

970 000 PLN (9 151 zł/m2)

4
1
106 m2
2026
15891289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27893943 15891289 Do sprzedaży PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY 154 m DZIAŁKA 1250 m GARAŻ 2-STANOWISKOWY BLISKO WARSZAWYNowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy , idealny dla rodziny szukającej prywatności i kontaktu z naturą, bez rezygnac...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 199 000 PLN (7 786 zł/m2)

4
2
154 m2
2025
15894418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27942012 15894418 Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych. Dom położony we wsi Lipowa Góra Wschodnia, sąsiadującej ze Szczytnem.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: ...

Lipowa Góra Wschodnia (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

898 000 PLN (3 742 zł/m2)

4
-
240 m2
2008
15894270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27938171 15894270 Kobyla Góra dom letniskowy całoroczny nad zalewem w otoczeniu lasu szuka nowego właściciela!!! ATUTY :LOKALIZACJADom z 2003 roku zlokalizowany w lesie, nad zalewem w Kobylej Górze, w otoczeniu lasu.Wygodna, szeroka droga dojazdowa z kanalizacją. Świa...

Kobyla Góra (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

799 000 PLN (5 222 zł/m2)

4
3
153 m2
2005
12343811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 84124 12343811 Do sprzedaży dom z 2010 o powierzchni użytkowej 124m2 położony na dużej zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 3200m2 przy ścianie lasu. Rozkład domu:Parter-kuchnia umeblowana i wyposażona z oknem, jadalnia z salonem z kominkiem i wyjściem na duż...

Góra Kalwaria (Góra kalwaria) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 350 000 PLN (10 887 zł/m2)

4
-
124 m2
2010
15644965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23193944 15644965 Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący - Miedziana Góra, pow. użytkowa 189,8 m². Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w spokojnej i malowniczej części Miedzianej Góry - zaledwie kilk...

Miedziana Góra (Świętokrzyskie, gm. Miedziana Góra)

1 050 000 PLN (4 118 zł/m2)

5
2
255 m2
2003
15771124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25570472 15771124 Nieruchomość położona na tzw. parceli w Górze Kalwaria okolice centrum miasta blisko sklepy szkoła przystanek autobusowy , stacja kolejowa i inne usługi. Dom solidnie zbudowany , powierzchnia zabudowy 120m2 , powierzchnia całkowita 215 m2 ( pięć pok...

Góra Kalwaria (Centrum) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 600 000 PLN (13 333 zł/m2)

5
2
120 m2
-