• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 91

15778415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25751427 15778415 Dom wolnostojący w spokojnej, zielonej części Łysej Góry, z szybkim dojazdem do Krakowa, Bochni i Tarnowa. Nieruchomość o powierzchni ok. 168 m² posadowiona na działce ok. 900 m², z ładnym widokiem na okoliczne wzg&amp...

Łysa Góra (Małopolskie, gm. Dębno)

590 000 PLN (3 512 zł/m2)

5
2
168 m2
1985
15835659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek przy lesie w sercu Kaszub 27653374 15835659 Nowy, całoroczny domek 50 m² na Kaszubach 500 m od plaży las, cisza, naturaNa sprzedaż nowoczesny, świeżo wykończony domek całoroczny o powierzchni 50 m², położony na przestronnej działce 695 m² w sercu Kaszub - jednego z najpiękniejszych i najbard...

Bukowa Góra (Pomorskie, gm. Sulęczyno)

620 000 PLN (12 400 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15694092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24076567 15694092 Kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Są miejsca, w których od pierwszego kroku czujesz spokój, bezpieczeństwo i domową atmosferę.Ten wolnostojący dom położony w zielonych, sielskich Barcikowicach jest właśnie takim miejscem – gotowy, by zamieszkać i zacząć n...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 249 000 PLN (9 041 zł/m2)

4
1
138.15 m2
2019
15634026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22908317 15634026 DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM 3 NIEZALEŻNE MIESZKANIA RACULKA, ZIELONA GÓRAPROMOCJA CENOWA - NOWA CENA - 950 tys.zł.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położona w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

950 000 PLN (4 750 zł/m2)

7
4
200 m2
1999
15767038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25517006 15767038 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej Zielona Góra, Jędrzychów!Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i cenionej części Zielonej Góry Jędrzychów. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilkadziesiąt me...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 190 000 PLN (4 760 zł/m2)

6
2
250 m2
2015
15697726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24135964 15697726 Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w Lisiej Górze pod Dygowem dom w stanie surowym otwartym (brakuje tylko drzwi zewnętrznych) + zabudowania na dużej działce 9565 m²!Szukasz miejsca z potencjałem, przestrzenią i klimatem prawdziwej wiejskiej sielanki? ...

Lisia Góra (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

699 000 PLN (4 854 zł/m2)

4
3
144 m2
2020
15844815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26846732 15844815 Dom w pięknej okolicy, położony wśród drzew w pierwszej linii, 120m od jezioraOsada kilkunastu nowych domów na ogrodzonym i monitorowanym terenie.Prywatna plaża i pomost (udziały we własności).Na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym i łazie...

Kozia Góra (Warmińsko-Mazurskie, gm. Łukta)

699 000 PLN (10 279 zł/m2)

3
1
68 m2
2022
15823583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe, gotowe bliźniaki zaledwie 600 m. od morza 26651308 15823583 Niepowtarzalne osiedle domów bliźniaczych położonych w malowniczej lokalizacji - w Rozewiu tuż przy Jastrzębiej Górze, przy ulicy Garnizonowej, zaledwie 600 metrów od plaży. Dom gotowy do odbioru i wykończony pod klucz. Sprzedaż bez podatku PCC. Pomi...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

985 000 PLN (16 417 zł/m2)

3
2
60 m2
2025
15706877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24309935 15706877 NOWA GÓRA GMINA KRZESZOWICE,DOM NA 8 AROWEJ DZIAŁCEBiuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalny w miejscowości NOWA GÓRA w gminie Krzeszowice powiat krakowski. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej - z dachem dwuspad...

Nowa Góra (Małopolskie, gm. Krzeszowice)

299 000 PLN (2 990 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15850192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro domu z ogrodem i widokiem na Karkonosze 26989966 15850192 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS W BIURZE!!!Opiekun :Dorota Kołttel:533 620 660Proponuję sprzedaż części domu z ogrodem - 4 pokoje, 103,25 m², Sobieszów z widokiem na Zamek Chojnik i Śnieżne Kotły.Na sprzedaż część domu położona na pierwszym piętrze domu ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

460 000 PLN (4 466 zł/m2)

4
1
103 m2
1939
15881345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Propozycja dla inwestora | Jastrzębia Góra | 306m2 27629311 15881345 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przestronny, 3-kondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni 306 m2 położony w spokojnej części Jastrzębiej Góry, zaled...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 850 000 PLN (6 046 zł/m2)

12
5
306 m2
1980
15888125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27803130 15888125 Dom wolnostojący 209 mkw, Konstancin – Jeziorna, SolecOferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 209 mkw, położony na kameralnym osiedlu w miejscowości Solec, tuż obok Konstancina-Jeziorny. Nieruchomość usytuowana jest...

Góra Kalwaria (Solec) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 740 000 PLN (8 325 zł/m2)

5
2
209 m2
2013