• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 91

15192917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój wakacyjny domek 15 minut piechotą do plaży 12178431 15192917 Uwaga NOWOŚĆ, zarezerwuj już dziś, odbiory marzec 2024I ETAP OSIEDLA - 4 budynki po dwa lokale (8 do wyboru)Uwaga cena nettoPrzy zakupie lokalu mieszkalnego należy doliczyć 8% vatPrzy zakupie lokalu usługowego 23% vatPowierzchnia całkowita 49 m2, uży...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

599 000 PLN (12 224 zł/m2)

3
-
49 m2
2024
15193472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój wakacyjny domek 15 minut piechotą do plaży 12215211 15193472 Uwaga NOWOŚĆ, zarezerwuj już dziś, odbiory marzec 2024W sprzedaży I etap osiedla - 4 budynki (lokali)Uwaga cena nettoPrzy zakupie lokalu mieszkalnego należy doliczyć 8% vatPrzy zakupie lokalu usługowego 23% vatPowierzchnia całkowita 49 m2Powierzchnia...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

599 000 PLN (12 224 zł/m2)

3
-
49 m2
2024
15587805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nadmorski komfortowy kompleks domów wakacyjnych 21918121 15587805 Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem — Twój partner w biznesieTylko sprawdzone ofertyNa sprzedaż zadbany, nowoczesny, wyposażony, nadmorski kompleks domków wakacyjnych w Jastrzębiej Górze, blisko morza i plaży (spacerowa odległość ok 10 minut piechot...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 500 000 PLN (8 961 zł/m2)

12
5
279 m2
2021
15793032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbany dom w zabudowie szeregowej! 26029733 15793032 Nieruchomości ApartamentSylwia Leśniak513 383 113            Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedania zadbany dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Góra, powiat górowski. Dom z lat 90-tych, mierzy 115 m2 powierzchni użytkowej i posadow...

Góra (Dolnośląskie, gm. Góra)

649 000 PLN (3 213 zł/m2)

4
2
202 m2
1986
15805667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26313443 15805667 Dom pasywny na sprzedaż – Biała Góra Kolonia, powiat iławski, gmina Lubawa Na sprzedaż wyjątkowa, energooszczędna nieruchomość premium, zaprojektowana z myślą o pełnej niezależności, komforcie i najwyższej jakości życia. Dom pasywny położony w malown...

Biała Góra (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lubawa)

7 450 000 PLN (14 900 zł/m2)

7
3
500 m2
2023
15675479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23752566 15675479 Na sprzedaż przytulny komfortowy dom o powierzchni prawie 100 m², w świetnej lokalizacji, powiat Łódzki Wschodni.Położony w otulinie lasów, rozciągających się aż pod Spałę, kilka kroków nad stawy Marysinek (fajne tereny rekreacyjne - dla każdego coś ...

Zielona Góra (Łódzkie, gm. Andrespol)

889 000 PLN (9 358 zł/m2)

4
2
95 m2
2014
15461756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19096163 15461756 Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronny dom mieszczący się na zamkniętym osiedlu w Zielonej Górze, Dębowa Polana - Ochla. Dom jest w stanie deweloperskim. Rozkład pomieszczeń: Wiatrołap - 4,04 m2WC - 2,37 m2Kotłownia - 3,80 m2 Pokój nr.1 - 14,56...

Zielona Góra (Ochla) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

975 000 PLN (7 395 zł/m2)

4
-
131.85 m2
2024
15690909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24007534 15690909 Masz dosyć zgiełku miasta? Szukasz miejsca gdzie Twoja kreatywność odżyje? Nie szukaj daleko! To miejsce znajduje się bliżej niż myślisz. Tutaj zapomnisz o ruchu ulicznym i stresie. Spokój i nieustannie zmieniająca się panorama będą sprzyjać równowa...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

1 149 000 PLN (7 559 zł/m2)

5
2
152 m2
2024
14467398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 38473 14467398 Góra, komfortowy dom z lokalem użytkowym, 298 m2, sprzedam, 940 000 zł. Na sprzedaż dom o powierzchni 205 m2, z lokalem użytkowym o powierzchni 48 m2 (możliwość zrobienia części mieszkalnej, z garażem (45 m2), w zabudowie szeregowej, z monitori...

Góra (Dolnośląskie, gm. Góra)

940 000 PLN (4 585 zł/m2)

5
1
205 m2
2004
15780939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom wolno stojący 248m2, działka 927m2 Jelenia Góra Centrum 25816513 15780939 Do sprzedaży willa z 1920r. w zielonej części Jeleniej Góry, dzielnica Centrum.  Przestronny dom wolno stojący, o klasycznej architekturze, wybudowany około 1920 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest w sercu Jeleniej Góry, ...

Jelenia Góra, ul. Wzgórze Partyzantów

900 000 PLN (3 629 zł/m2)

4
2
248 m2
-
15670025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23625561 15670025 Klimatyczny dom usytuowany w podwarszawskiej miejscowości Kąty.Budynek parterowy wybudowany wg. projektu Murator C 223 Dom Finezyjny, oddany do użytkowania w 2016 roku.Powierzchnia całkowita wynosi 150 m2 z garażem w bryle budynku na dwa samochody, u...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 595 000 PLN (10 633 zł/m2)

4
1
150 m2
-
15455888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18978028 15455888 Dom wolnostojący położony na obrzeżach miasta Góra Kalwaria wybudowany na przełomie roku 202324 według projektu GUTEK firmy archeton.Na parterze domu znajdują się: salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras, łazienka z oknem, pokój typu gabinet...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

849 000 PLN (5 937 zł/m2)

4
2
143 m2
2023