• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 65

15290010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14880709 15290010 Do sprzedania dom o pow. użytkowej ok. 90 m2, zlokalizowany na działce o pow. 3178 m 2 przy ul. Prostej w Kielcach. Budynek z pustaka, dach - blachodachówka. Okna PCV. Ogrzewanie z pieca na paliwa stałe, woda z sieci miejskiej (alternatywni...

Kielce (Zagórze) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 250 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
1
90 m2
1970
15428607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 18357916 15428607 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o powierzchni użytkowej ok. 117 m2 , (pow. całkowita ok. 172 m2), zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy Pod Telegrafem. W skład nieruchomości wchodzą: PARTER: - kuchnia o pow. ok. ...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

950 000 PLN (5 523 zł/m2)

4
1
172 m2
1983
15193363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12206473 15193363 Na sprzedaż 4 pokojowy dom - bliźniak o pow. użytkowej 201,74 m2, zlokalizowany w centrum Kielc. W promieniu 500 m rezerwat Kadzielnia, hala sportowa i Stadion, Wojewódzki Dom Kultury, szpital MSWiA. Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 599 999 PLN (7 960 zł/m2)

4
2
201 m2
1984
14699782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 164919 14699782 Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 268,40 m2 , zlokalizowany na działce o pow. 653 m2 w Kielcach na Baranówku. Dom w trakcie budowy. Cena obejmuje stan aktualny domu. W skład nieruchomości wchodzą: PARTER: - wiatrołap (pow. 5,4 m2), - hall (pow....

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 800 000 PLN (6 716 zł/m2)

4
-
268 m2
2022
14494370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 131068 14494370 Na sprzedaż budynek (udział 1824 części) o pow. całkowitej ok. 200 m 2 (użytkowej ok. 175 m2 ), zlokalizowany w centrum miasta - przy ul. Stolarskiej, wybudowany w latach 50. Budynek dwukondygnacyjny. W skład nieruchomości wchodzą: - 3 mieszk...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

695 000 PLN (3 475 zł/m2)

12
5
200 m2
1950
15350666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16547158 15350666 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, o powierzchni całkowitej 119,5 m2 (pow. mieszkalna 84,96 m2) . Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Ostra Górka, zaledwie kilka minut jazdy samochodem od centrum miasta. Nieruchomość zlokalizowana n...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

859 000 PLN (7 218 zł/m2)

4
1
119 m2
2024
15092499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9626021 15092499 Na sprzedaż budynek biurowy o 4 kondygnacjach naziemnych (w tym poddasze) i 1 kondygnacji podziemnej zlokalizowany w centrum Kielc przy ul. Wspólnej. Budynek o pow. użytkowej 1541,37m2. Parking naziemny na 14 samochodów, dodatkowo możliwość parkowan...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

6 200 000 PLN (4 023 zł/m2)

12
-
1541 m2
-
15866762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27327316 15866762 Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. około 98,7 m2 (pow. zabudowy ok. 116,3 m2) zlokalizowany na działce o pow. 437 m2 w dzielnicy Ostra Górka. Budynek w pierwszej linii zabudowy, wybudowany z drewna w latach 193040 Dom po kapitalnym remoncie...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

699 000 PLN (6 026 zł/m2)

3
1
116 m2
1930
15862271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27223594 15862271 Na sprzedaż 4 pokojowy dom - w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej ok 153 m2 , zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych, na osiedlu Ostra Górka w Kielcach. Dom wybudowany w 1995 roku, usytuowany na działce o powierzchni 39...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

777 000 PLN (2 775 zł/m2)

4
2
280 m2
1995
15807380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26365547 15807380 Na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 214,3 m 2 , całkowitej 270 m2 zlokalizowany w dzielnicy Baranówek, na działce o pow. 480 m2, zbudowany w 1996 roku, składający się z 3 kondygnacji naziemnych. W skład pomieszczeń wchodzą: przyziemiepa...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 190 000 PLN (4 407 zł/m2)

7
3
270 m2
1996
15823627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26645604 15823627 Na sprzedaż: 5 pokojowy dom o pow. użytkowej 222,75 m2, zlokalizowany przy parku w centrum Kielc, przy ul. Zacisze Budynek z roku 2006, w zabudowie szeregowej, w pełni wyposażony. W bryle budynku, na poziomie 0 garaż z miejscem na jeden samoc...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 199 000 PLN (9 905 zł/m2)

5
2
222 m2
2006
15754065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25224634 15754065 Na sprzedaż dom o pow. ok. 320,20m2 zlokalizowany w Kielcach w cichej, zielonej dzielnicy Pod Telegrafem. W skład domu wchodzą następujące pomieszczenia: na parterze: kuchnia o pow. ok. 5,4m2, garaż o pow. ok. 17,5m2, kotłowniapralnia o po...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 670 000 PLN (5 219 zł/m2)

8
2
320 m2
2007