• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 65

15794341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26069801 15794341 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 285 m2 , (pow. całkowita ok. 380 m2), zlokalizowany przy lesie w cichej i spokojnej dzielnicy KSM. Budynek z lat 80, nadbudowany w latach 90, usytuowany na działce o pow. 433 m2. ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 000 PLN (4 912 zł/m2)

8
5
285 m2
1980
15711346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24397949 15711346 Dom w zabudowie bliźniaczej z dużą działką - Nowy Folwark, ul. Sandomierska Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 108,2 m² (całkowita ok. 195 m² ), usytuowany na pięknie zagospodarowanej ...

Kielce (Nowy folwark) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 270 000 PLN (6 513 zł/m2)

5
2
195 m2
1983
15670678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23655032 15670678 Na sprzedaż dom o pow. całkowitej 308,51m2 ( pow. użytkowa 145,26m2 ) usytuowany na częściowo zagospodarowanej działce o pow. 706m2, zlokalizowany w Kielcach na os. Związkowiec. W skład domu wchodzą następujące pomieszczenia: w części piwnicy...

Kielce (Osiedle związkowiec) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 750 000 PLN (5 682 zł/m2)

3
-
308 m2
2024
15535883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20736782 15535883 Na sprzedaż dom 2-piętrowy, o powierzchni użytkowej 270 m 2, zlokalizowany na osiedlu Dąbrowa. Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy. W skład pomieszczeń wchodzą: PODPIWNICZENIE: - garaż jednostanowiskowy - kotłownia - łazienka - dw...

Kielce (Dąbrowa) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

899 000 PLN (3 330 zł/m2)

9
3
270 m2
2000
15612589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22451438 15612589 Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m2 (całkowitej ok. 130m2) zlokalizowany przy ul. Ściegiennego, na os. Baranówek w Kielcach. Dom do generalnego remontu lub wyburzenia usadowiony na działce o pow. 647m2 Działka w pierwszej linii w...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 349 000 PLN (10 377 zł/m2)

3
-
130 m2
-
15560384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21321724 15560384 Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 116,06 m2 , (całkowitej ok. 188 m2), zlokalizowany przy ul. Zagonowej w dzielnicy Pakosz w Kielcach , położony na działce o powierzchni 646 m2 W skład nieruchomości wchodzą: PARTER - kuchnia, - salon, - gab...

Kielce (Pakosz) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

550 000 PLN (2 926 zł/m2)

4
2
188 m2
1961
15497345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19878734 15497345 Na sprzedaż 7 - pokojowy , wolnostojący dom o pow. użytkowej 127,95 m2 (pow. całkowita - 166,24 m2), zlokalizowany w Kielcach na osiedlu Ostra Górka. Dom usytuowany jest na działce o pow. 1028 m2 (wymiary działki ok.: 13m (front) x 70m. Dz...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

680 000 PLN (4 096 zł/m2)

7
-
166 m2
1991
13551527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 97972 13551527 Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, o powierzchni użytkowej 288,6 m2 (całkowitej 312,30 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 610 m2 , przy ul. Krakowskiej w Kielcach. Razem z działką zabudowaną będzie sprzedawana działka...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

599 200 PLN (1 921 zł/m2)

5
1
312 m2
2006
15122362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 10328845 15122362 Na sprzedaż dom - segment skrajny w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej 134,7 m2 , zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w Kielcach. Dom wybudowany w 2001 roku, usytuowany na działce o powierzchni 420 m2 w kształcie tr...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 050 000 PLN (7 836 zł/m2)

6
3
134 m2
2001
15713049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24431797 15713049 Na sprzedaż dom powierzchni użytkowej 137,5 m2 (całkowitej około 240 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 341 m2 przy ul. Wybranieckiej (os. Baranówek). Dom składa się z 4 kondygnacji: Piwnica: garaż, kotłownia, WC, oraz dodatkowe 2 pomies...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 000 PLN (5 932 zł/m2)

6
2
236 m2
2000
14858555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3513825 14858555 Oferta sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Kielcach, Pod Telegrafem.Nieruchomość składa się z domu o powierzchni 260 m² oraz działki o powierzchni 544 m².DOM:salon z kominkiemkuchnia głównajadalniałazi...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 749 000 PLN (5 791 zł/m2)

7
2
302 m2
2000
15886024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27746335 15886024 Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 72 m2 (całkowitej około 180, użytkowej około 130 m2) posadowiony na działce o powierzchni 1146 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum miasta przy ul. Kościuszki. Na działce zlokalizowany...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 950 000 PLN (16 389 zł/m2)

5
2
180 m2
1950