• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 65

15886024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27746335 15886024 Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 72 m2 (całkowitej około 180, użytkowej około 130 m2) posadowiony na działce o powierzchni 1146 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum miasta przy ul. Kościuszki. Na działce zlokalizowany...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 950 000 PLN (16 389 zł/m2)

5
2
180 m2
1950
15885261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27721451 15885261 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny dom typu bliźniak. Pierwsza kondygnacja na poziomie 0-garaż, 2 pomieszczenia gospodarcze, spiżarnia, prysznic. Druga kondygcja- salon 28 m2 z biokominkiem oraz wyjściem na balkon, sypialni...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

890 000 PLN (4 944 zł/m2)

7
-
180 m2
-
15806933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26355453 15806933 Oferta Sprzedaży Domu Wolnostojącego Lokalizacja: Górników Staszicowskich, Bialogon, pod KielcamiRok budowy: 1955 r. Remont: 2015 r Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220 m2 zlokalizowany na Białogonie, położony na dzia...

Kielce (Białogon) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

990 000 PLN (4 500 zł/m2)

6
2
220 m2
1955
14898222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4235767 14898222 Na sprzedaż budynek usługowo-biurowo-mieszkalny zlokalizowany w przy ul. Piekoszowskiej w Kielcach. Planowana powierzchnia użytkowa budynku to 863,11 m2. Budynek posiada IV kondygnację. Planowany podział powierzchni: PIWNICA: Sala komsumpcyjna:...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 600 000 PLN (4 171 zł/m2)

11
-
863 m2
2022
15772170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25603823 15772170 Tylko w naszym biurze - Konsus Nieruchomości . Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kielce, przy ulicy ulica Ślazy, w spokojnej, zielonej okolicy — idealny dla dwóch rodzin lub jako mieszkanie z możliwością wynajmu jed...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

690 000 PLN (4 600 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15834294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182297 15834294 Na sprzedaż działka na Rodzinnych Ogródkach działkowych o powierzchni 400 m2 oraz zlokalizowany na niej dom o powierzchni około 35 m2 przystosowany do zamieszkania przez cały rok. W skład domu wchodzi salon, łazienka z prysznicem, kuchnia oraz sch...

Kielce (Leśniówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

160 000 PLN (4 571 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15853892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27061866 15853892 Na sprzedaż wyjątkowy segment z własną furtką do lasu. Cisza, spokój, obcowanie z naturą a to wszystko w wyjątkowej prestiżowej lokalizacji jaką jest kielecki Baranówek. Układ: Dom składa się z 4 kondygnacji: Parter - Garaż, pomieszczeni gospo...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 299 000 PLN (7 217 zł/m2)

4
1
180 m2
2005
15528952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20578310 15528952 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Kielcach. Jego lokalizacja i wyjątkowa konstrukcja czynią go doskonałym wyborem dla osób poszukujących wygody oraz nowoczesności.Budynek powstaje na działce o...

Kielce (Bukówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

549 000 PLN (4 256 zł/m2)

4
1
129 m2
2025
15867913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27358414 15867913 Na sprzedaż środkowy segment w stanie deweloperskim o powierzchni 162,54 m2 (powierzchnia użytkowa 128,49 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 204,49 m2 przy ulicy Posłowickiej w Kielcach. Segment składa się z: * Parteru : - wiatrołap, - sal...

Kielce (Posłowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

655 000 PLN (4 043 zł/m2)

5
1
162 m2
2027
15867902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27357054 15867902 Na sprzedaż skrajny segment w stanie deweloperskim o powierzchni 140,29 m2 (powierzchnia użytkowa 112,14 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 449,01 m2 przy ulicy Posłowickiej w Kielcach. Segment składa się z: * Parteru : - wiatrołap, - salo...

Kielce (Posłowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

640 000 PLN (4 571 zł/m2)

5
1
140 m2
2027
15575124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21642117 15575124 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej około 343 m2 (powierzchnia użytkowa około 270 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 254 m2 na osiedlu Dąbrowa. Stan domu: do wykończeniaremontu. Dom składa się z 3 kondygnacji mi...

Kielce (Dąbrowa) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

899 000 PLN (2 621 zł/m2)

9
3
343 m2
2002
15728731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24752325 15728731 Wyjątkowy dom z potencjałem dwa niezależne mieszkania, warsztat, ogród i fantastyczna lokalizacja blisko centrum!Z przyjemnością prezentujemy niepowtarzalną nieruchomość położoną w Kielcach w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta, w zielonej...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 390 000 PLN (4 633 zł/m2)

8
2
300 m2
1995