• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 66

15728731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24752325 15728731 Wyjątkowy dom z potencjałem dwa niezależne mieszkania, warsztat, ogród i fantastyczna lokalizacja blisko centrum!Z przyjemnością prezentujemy niepowtarzalną nieruchomość położoną w Kielcach w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta, w zielonej...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 390 000 PLN (4 633 zł/m2)

8
2
300 m2
1995
15477449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19426478 15477449 Atrakcyjna nieruchomość, z dużym potencjałem inwestycyjnym!Na sprzedaż przestronna nieruchomość usytuowana na ładnej, dużej działce, idealnie zlokalizowana, przy ruchliwej drodze. Obiekt oferuje szerokie możliwości adaptacji, co czyni go doskonałą in...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

890 000 PLN (2 225 zł/m2)

1
-
400 m2
-
15447441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18770960 15447441 Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 160 m2 (całkowitej około 220 m2) zlokalizowany na działcę o powierzchni 572 m2 w Kielcach przy ul. Zalesie. Dom składa się z 3 kondygnacji: Parter (piwnica): kotłownia, garaż oraz pomieszczenia magazyn...

Kielce (Zalesie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

780 000 PLN (3 545 zł/m2)

6
2
220 m2
1980
15843941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26818846 15843941 Oferta Deweloperska - Ostatnie 3 domy - dostępne od ręki. Opis: Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 106,72 m2 zlokalizowany na nowo budowanym osiedlu domków w dzielnicy Ostra Górka w Kielcach. Każdy z domów składa się z ...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

853 760 PLN (8 054 zł/m2)

4
1
106 m2
2026
15826783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26625525 15826783 Szukasz dużego domu z ogrodem i gabinetembiurem w centrum Kielc?To oferta właśnie dla Ciebie.LOKALIZACJA Dom znajduje się w idealnej lokalizacji dla osób poszukujących swojego miejsca blisko centrum Kielc – zaledwie 2,5km do Rynku , a jednocześnie c...

Kielce (Zagórze) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

749 000 PLN (3 618 zł/m2)

7
3
207 m2
1973
15598399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22139781 15598399 Wyjątkowy dom w zielonej okolicy blisko centrum, w sąsiedztwie lasu!Na sprzedaż urokliwy dom o powierzchni 51 m², położony na zadbanej działce o powierzchni 500 m². To doskonała propozycja dla osób szukających kompromisu między szybkim dostępem do c...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

799 000 PLN (15 667 zł/m2)

2
1
51 m2
1970
15823950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26606839 15823950 Na sprzedaż atrakcyjny dom w Kielcach z wjazdem bezpośrednio od ulicy Masłowskiej. Nieruchomość z 1990 roku o powierzchni ok. 150 m², położona na przestronnej, zagospodarowanej działce o powierzchni 880 m². Idealna propozycja zarówno dla dużej rodzin...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 199 000 PLN (7 993 zł/m2)

5
2
150 m2
1990
15377825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17202195 15377825 Lokalizacja:Ulica Zagnańska 11, zaledwie kilka minut spacerem od dworca głównego oraz ulicy Sienkiewicza. W pobliżu znajdują się szkoły, kościoły oraz sklepy.Nieruchomość:Na działce o powierzchni 900 m2 znajduje się dom o powierzchni około 200 m2. Na...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 650 000 PLN (3 235 zł/m2)

6
-
510 m2
1938
15714148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24453192 15714148 Na sprzedaż środkowy segment o powierzchni użytkowej 157,68 m2 zlokalizowany przy ul. Obrzeżnej w Kielcach (os. Baranówek). Dom składa się z 4 kondygnacji: Parter - Garaż, pomieszczeni gospodarcze, kotłownia I poziom - przestronny salon z kominkiem...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 000 PLN (7 222 zł/m2)

4
1
180 m2
2005
15788634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25933212 15788634 Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem na osiedlu Związkowiec. Dom znajduje się na działce narożnej na zagospodarowanym i ogrodzonym terenie wraz z niezależnym budynkiem gospodarczym. Doskonała lokalizacja, a zarazem ciche i spokojne miejsce do za...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 160 000 PLN (4 640 zł/m2)

7
3
250 m2
1980
15734940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24846506 15734940 LokalizacjaNieruchomość położona jest w urokliwej, spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni, idealnej do codziennego wypoczynku. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się malownicze tereny spacerowe i rekreacyjne, a jednocześnie lokalizacja zapewnia pe...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 349 000 PLN (6 393 zł/m2)

6
-
211 m2
2004
15646702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23226322 15646702 Na sprzedaż pół bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 120 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni około 250 m2 w Kielcach na os. KSM. Segment składa się z: Parter : - wiatrołap - komunikacja - pomieszczenie gospodarcze - garaż - salon ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 040 000 PLN (8 740 zł/m2)

4
1
119 m2
2025