• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 220

13894301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2201205 13894301 Lekko pochylona działka 24a z mnóstwem zieleni stwarza niesamowity klimat. Prestiżowa lokalizacja, sklepy spożywcze w pobliżu, przystanek autobusowy 100m. Budynek składa się z dwóch kondygnacji oraz piwnicy o rozmiarze całego parteru co pozwala na a...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 400 000 PLN (18 333 zł/m2)

4
2
240 m2
1955
14186306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 105136 14186306 OFERTA WSTRZYMANA. Dom o powierzchni niemal 300 m2, działka kwadratowa ok. 5 arów. Trzy kondygnacje plus poddasze, możliwość wydzielenia 3 odrębnych mieszkań. Całość ogrodzona, z bramą wjazdową,ogrodem i garażem. Dom po remoncie, wymieniona część ins...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 990 000 PLN (6 862 zł/m2)

10
2
290 m2
2006
14636271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 153299 14636271 Duży dom wolnostojący posadowiony na działce 10 ar. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny na kształtnej, 10 arowej działce.Dom posiada 2 kondygnacje z niezależną klatką schodową. Powierzchnia po podłodze to około 200m2.Parter:- salon- zamknięt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 000 PLN (11 000 zł/m2)

6
2
200 m2
1992
15896018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27965665 15896018 Dom z potencjałem w zielonym Bieżanowie - przestrzeń, możliwości, inwestycja Szukasz miejsca, które możesz dopasować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako pewną inwestycję? Ta nieruchomość, w spokojnej, zielonej części...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 148 000 PLN (6 378 zł/m2)

6
3
180 m2
1970
15701388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24218080 15701388 Gotowy biznes – dom z 6 mieszkaniami na wynajem Kraków – Nowa HutaNa sprzedaż wyremontowany budynek o powierzchni 220 m², który stanowi doskonałą okazję inwestycyjną. Nieruchomość została podzielona na 6 niezależnych mieszkań, które są obecnie wynaj...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (6 364 zł/m2)

8
6
220 m2
1920
15559078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21270872 15559078 Wyjątkowy dom wolnostojący, z wysokiej jakości materiałów, położony w cichej, zielonej okolicy. Atuty atrakcyjne położenie przyjazna zielona okolica czysta księga wieczysta może być jako wielorodzinny duża działka możliwość zabudowy...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 549 000 PLN (10 196 zł/m2)

5
2
250 m2
1993
15774231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25648491 15774231 Standard mieszkania: do odświeżenia; Rozkład: ustawne, korzystny układ, trójstronne, słoneczne, pokoje nieprzechodnie, liczba łazienek, do odświeżenia; Mediainstalacje: gaz, prąd, kanalizacja; Liczba kondygnacji: 3; Dach: blachodachówka; Dodatkowo: b...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 780 000 PLN (6 980 zł/m2)

7
1
255 m2
2011
15893392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Premium/Ogród/ Fotowoltaika/ Miejsce Postojowe 27910112 15893392 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego przy ul. Tynieckiej — w prestiżowej i zielonej części Krakowa, tuż przy Tynieckim Parku Krajobrazowym. To wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących ...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (14 019 zł/m2)

4
2
107 m2
2020
15861014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27194980 15861014 WYJĄTKOWA OFERTA - TAK BLISKO KRAKOWA !!! JEST TO NIERUCHOMOŚĆ - DLA KLIENTÓW KTÓRZY CHCĄ MIESZKAĆ W CISZY, SYMPATYCZNYM SĄSIEDZTWIE W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI OD MIASTA. Wróblowice - obszar Krakowa wchodzący w skład Dziel...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 890 000 PLN (11 118 zł/m2)

5
-
170 m2
-
15298218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15129613 15298218 SWOSZOWICE - MYŚLENICKA Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą składają się; - Trzy oddzielne, ustawne pokoje o powierzchniach: 18, 16,5 i 10 m2. Ekspozycja okien na wschód i...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
90 m2
1980
15635292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22942070 15635292 Urokliwy Dom z Przestronnym Ogrodem w Tyńcu - Blisko Natury, Blisko Krakowa NIECODZIENNA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU BIELAŃSKO-TYNIECKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu o unikalnym charakterze, usytuowanego na pię...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 490 000 PLN (8 472 zł/m2)

8
4
530 m2
2000
15774781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25659496 15774781 Na sprzedaż - wyjątkowy dom jednorodzinny w Starym Bieżanowie, ul. Kameliowa, Kraków Oferujemy do sprzedaży komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 315 m² , położony na pięknej, płaskiej działce o ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 290 000 PLN (8 225 zł/m2)

6
-
400 m2
2004