• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Lusina Spacerowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Spacerowa i Lusina

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15876306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 2 27535232 15876306 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Segment nr 2 o powierzchni 104,26 m2 z ogródkiem 64,82 m2 na działce 171 m2. Dom aktualni...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15758083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z pięknym ogrodem i widokiem na Morze 25313100 15758083 LOKALIZACJA:Sopot to jedno z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych miejsc do życia oraz wypoczynku w Polsce. Nadmorskie miasto położone między Gdańskiem a Gdynią łączy kameralny charakter kurortu z bogatą ofertą kulturalną i rozrywkową. Największym...

Sopot (Kamienny potok) (Pomorskie, gm. Sopot)

3 175 000 PLN (20 095 zł/m2)

5
3
158 m2
1970
15371245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zabudowie bliźniaczej blisko szkoły 17028888 15371245 Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 95,41 m2, położony na działce 592 m2 w miejscowości Somonino przy ulicy Osiedlowej, naprzeciwko szkoły.LOKALIZACJA:Lokalizacja pośród niskiej zabudowy sąsiednich domów, przyjemnej i cic...

Somonino (Pomorskie, gm. Somonino)

649 000 PLN (6 832 zł/m2)

5
1
95 m2
2024
15897694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28008096 15897694 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Rokiciny-Kolonia, która stanowi idealne połączenie funkcjonalności z przestronnym miejscem do wypoczynku. Dom o powierzchni użytkowej 99,54 m² został zaprojektowany z myślą o komforcie dużej ...

Rokiciny-Kolonia (Łódzkie, gm. Rokiciny)

887 000 PLN (8 911 zł/m2)

6
-
99.54 m2
2013
15896192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad łąkami 127,84 m² blisko Sieradza 27971518 15896192 Dom nad łąkami, gdzie przestrzeń, cisza i natura są na pierwszym miejscu w miejscowości Dębołęka, gm. Brzeźnio.Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju i pozwalają zwolnić tempo. Ta wyjątkowa nieruchomość położona w Dębołęce, w gmi...

Dębołęka (Łódzkie, gm. Brzeźnio)

499 360 PLN (3 932 zł/m2)

3
1
127 m2
2025
15895793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962747 15895793 Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony na działce o powierzchni 360 m², zlokalizowany w Solcu koło Konstancin-Jeziorna. Podatek PCC 0%, Prowizja 0%. Najważni...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

999 000 PLN (6 376 zł/m2)

4
2
156.68 m2
2025
15895717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962746 15895717 Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m², położony na działce o powierzchni 316 m², zlokalizowany w Solcu koło Konstancin-Jeziorna. Podatek PCC 0%, Prowizja 0%. Najważn...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

849 000 PLN (5 975 zł/m2)

4
2
142.09 m2
2025
15895445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962208 15895445 Oferuję na sprzedaż przestronny dom rodzinny z roku 1990 o powierzchni 160 m², z dużą piwnicą 80 m² i poddaszem. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji Czerska blisko terenów rekreacyjnych i jeziora Czerskiego. To ...

Czersk (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

885 000 PLN (5 531 zł/m2)

6
2
160 m2
1990
15875862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527628 15875862 Szukasz miejsca, które łączy komfort, funkcjonalność i spokojną lokalizację? Ten dom w Brzozowie to propozycja, obok której trudno przejść obojętnie – zwłaszcza teraz, gdy dostępny jest w atrakcyjnej, obniżonej cenie.Dlaczego warto? Gotowy do zamiesz...

Brzozów (Podkarpackie, gm. Brzozów)

910 000 PLN (6 067 zł/m2)

5
2
150 m2
2009
15897611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dom, otoczony drzewami, nad J.Kamieniczno 28007657 15897611 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż urokliwy domek usytuowany na zadrzewionej działce w pobliżu Jeziora Kamieniczno. To miejsce, które zapewni Ci ciszę i ...

Ciemno (Pomorskie, gm. Tuchomie)

620 000 PLN (9 538 zł/m2)

3
1
65 m2
2018
15897628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 28007497 15897628 Na sprzedaż dom jednorodzinny, Ostrów Wielkopolski, 5 pokoi. Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Elizy Orzeszkowej w Ostrowie Wielkopolskim. To nieruchomość z dużym potencjałem, idealna dla rodziny poszukującej ...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

520 000 PLN (4 952 zł/m2)

5
1
105 m2
1982
15897003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27992454 15897003 Nowoczesna stodoła w zielonej części Brwinowa gotowa do zamieszkaniaNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w północnej części podwarszawskiego Brwinowa nowoczesna stodoła zaprojektowana z myślą o komforcie, funkcjonalności i ponadczasowej...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 680 000 PLN (11 586 zł/m2)

4
2
145 m2
2022