• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Lusina Spacerowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Spacerowa i Lusina

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15887938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z nadbudową, Łazany 27797612 15887938 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w Łazanach w gminie BiskupiceCena: 1 200 000 złLokalizacja:Łazany, gmina Biskupice, powiat wielicki, woj. małopolskieDziałka nr 242, ul. Łazany 202 (przy drodze publi...

Łazany (Małopolskie, gm. Biskupice)

1 200 000 PLN (2 256 zł/m2)

10
2
532 m2
1999
15884667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom parterowy | duża działka | garaż na 2 auta 27709031 15884667 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ✨ Wyjątkowy dom wolnostojący z dużą działką Bobrowiec, gm. PiasecznoCena: 2 290 000 złPowierzchnia: 263 m²Działka: 1614 m²Liczba pokoi: 6Rok budowy: 2018 Komfort życia w zielonej enklawie...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 290 000 PLN (8 707 zł/m2)

6
1
263 m2
2018
15881095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Solidny, zadbany dom wolnostojący, Os. Wschód 27623702 15881095 LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w spokojnej i cenionej części Pruszcza Gdańskiego - na Osiedlu Wschód. Dom znajduje się przy kameralnej, zamkniętej uliczce, co zapewnia ciszę, bezpieczeństwo oraz ograniczony ruch samochodowy. W najbliższym otoczeni...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 229 000 PLN (6 176 zł/m2)

4
1
199 m2
1985
15879052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi | taras | garaż | Las Bielański 27607375 15879052 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy dom na warszawskich Bielanach przy ul. Łomiańskiej z zabudową jednorodzinną.Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji, posiada taras oraz ogród i oferuje bardzo funkcjonaln...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 499 000 PLN (14 109 zł/m2)

5
3
248 m2
2003
15876346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 9 27535805 15876346 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Dom aktualnie jest wykańczany w wysokim standardzie, gotowy do oddania sierpień 2026 r.Za...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15863123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wolnostojący z piwnicą, garaż na 2 samochody 27238753 15863123 LOKALIZACJA:Dom położony w malowniczej miejscowości Kiełpino, zaledwie kilka kilometrów od centrum Kartuz. To miejsce łączy spokój podmiejskiej wsi z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. W okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przedszk...

Kiełpino (Pomorskie, gm. Kartuzy)

1 950 000 PLN (8 986 zł/m2)

5
2
217 m2
2021
15826953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26647722 15826953 Wyjątkowa inwestycja w sercu Bytomia Na sprzedaż unikalny zespół nieruchomości w ścisłym centrum Bytomia , obejmujący: dwie sąsiadujące kamienice przy ul. Gliwickiej 23 i 25 - jedne z najbardziej prestiż...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

11 500 000 PLN (12 707 zł/m2)

12
-
905 m2
1905
15897652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28007691 15897652 Przestronny dom w Klaudynie komfort, solidna konstrukcja i wyjątkowa lokalizacjaNa sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom o powierzchni 285 m wraz z dodatkowym, wolnostojącym garażem o powierzchni 45 m. Nieruchomość położona jest na ustawnej działc...

Klaudyn (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 890 000 PLN (6 632 zł/m2)

6
3
285 m2
1994
15897609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28006939 15897609 Twój własny dom w cenie mieszkania w Zbylitowskiej Górze - tuż przy granicy Tarnowa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę, która stanowi idealną alternatywę dla zakupu mieszkania w bloku. Jeśli marzysz o w...

Zbylitowska Góra (Małopolskie, gm. Tarnów)

345 000 PLN (4 207 zł/m2)

3
-
82 m2
1950
15881428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27630757 15881428 Biuro pośrednictwa Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży domu wolno stojącego o powierzchni użytkowej 145m2, położonego w Bożejewiczkach na działce o powierzchni 945m2.Dom został wybudowany w stanie przeznaczonym do wykończenia według indywidual...

Bożejewiczki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

795 000 PLN (5 483 zł/m2)

4
-
145 m2
2025
15881325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27628764 15881325 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Ostrów Wielkopolski, ul. Owocowa (w realizacji). Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój, komfort i nowoczesną architekturę. Oferujemy na sprzedaż parterowy dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźn...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

695 000 PLN (8 580 zł/m2)

4
1
81 m2
2026
15897598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowy dom z ogrodem i fotowoltaiką |Kowale 28007017 15897598 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w spokojnej części Gdańska - Kowalach. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni  1000 m², zapewniającej komfort, prywatność oraz przestrzeń do wypoczynku. Ca...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 890 000 PLN (9 450 zł/m2)

5
2
200 m2
-