• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Mierzyn

Znalezionych ofert: 34

15889600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27855444 15889600 Nowoczesny segment z ogrodem i garażem – Mierzyn 2012 gotowy do zamieszkania.Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny środkowy segment domu położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Szczecinem – Mierzyn. Nieruchomość znajduje się na kame...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 380 000 PLN (10 155 zł/m2)

4
1
135.9 m2
2012
15793125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26030551 15793125 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim blisko szkoły na Mierzynie Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją styropianu pomiędzy ( 18+2+18 )Sprzedaż na podstawie umowy deweloperskiej i rachunku powiernicz...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 150 000 PLN (11 420 zł/m2)

5
2
100.7 m2
2026
15883114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673517 15883114 Specjalna oferta cenowa, na pierwsze lokale ! Nowa niższa cena! Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim blisko szkoły na MierzynieDom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją styropianu pomiędzy ( 18+2+18...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 050 000 PLN (10 427 zł/m2)

5
2
100.7 m2
2026
15713237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24432935 15713237 Nowa niższa cena ! specjalna oferta cenowa dla pierwszych Klientów . Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim blisko szkoły na MierzynieDom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją styropianu pomiędzy ( 18+2+1...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 050 000 PLN (10 427 zł/m2)

5
2
100.7 m2
2026
15884334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27699267 15884334 Nowoczesny bliźniak na pograniczu Mierzyna i Szczecina – gotowa baza do wykończenia + dodatkowy pokój. Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość jest częściowo przygotowana do wykoń...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

830 000 PLN (11 216 zł/m2)

5
2
74 m2
2025
15758973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25335040 15758973 ### Nowoczesny, energooszczędny bliźniak z ogrodem — doskonała alternatywa dla mieszkania**Lokalizacja**: Mierzyn (woj. zachodniopomorskie)**Typ zabudowy**: dom jednorodzinny, bliźniak, parterowy z użytkowym poddaszem**Powierzchnia użytkowa**: ok. 75...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

819 000 PLN (10 904 zł/m2)

4
2
75.11 m2
2025
15882937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673352 15882937 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136 m², położony w w Mierzynie. Do domu przynależy działka o powierzchni 350 m².Dom został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia. Na parterze znajduje się przes...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 199 000 PLN (8 827 zł/m2)

5
1
135.83 m2
2025
15888139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27803183 15888139 Szukasz nowoczesnego domu z ogrodem w spokojnej lokalizacji ale blisko miasta ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż nowoczesne domy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej - idealne dla rodzin oraz osób ceniących wygodę i funkcjonaln...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 150 000 PLN (8 194 zł/m2)

5
-
140.34 m2
2026
15706432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24301539 15706432 Nowa niższa cena o 100.000zł w dół! Mierzyn na sprzedaż bardzo ładny 5 letni dom wolnostojący o pow. całkowitej po podłodze 217,82m2 , powierzchnia użytkowa 157.1m2.Doskonała lokalizacja - na końcu ślepej cichej kameralnej prywatnej ulicy. Dom ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 170 000 PLN (9 962 zł/m2)

5
2
217.82 m2
2020
15883552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675243 15883552 Nowa inwestycja 2025 zakończona! ostatnie domy na sprzedaż.Prezentujemy ostatni dostępny lokal dwupoziomowy w zabudowie bliźniaczej w centrum Mierzyna o powierzchni 78,84 m2. Stan deweloperski.STAN DEWELOPERSKI - surowy* LOKAL NR 1 - ostatniLokal o p...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

770 000 PLN (9 767 zł/m2)

4
1
78.84 m2
2025
15883483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675137 15883483 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136 m², położony w w Mierzynie. Do domu przynależy działka o powierzchni 350 m²Dom został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia. Na parterze znajduje się przest...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 199 000 PLN (8 816 zł/m2)

5
1
136 m2
2026
15745369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25058084 15745369 Na sprzedaż przestronna rezydencja o powierzchni 682 m², zlokalizowana w Mierzynie na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu składającym się z zaledwie ośmiu domów.Nieruchomość oferuje unikalny układ przestrzenny, który doskonale sprawdzi si...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 690 000 PLN (5 411 zł/m2)

8
3
682 m2
2004