• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Mierzyn

Znalezionych ofert: 34

14653259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 156545 14653259 Nowo powstająca inwestycja mini osiedla 12 lokali mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, po 110 m powierzchni użytkowej na działkach po ok 350 m2. Ceny od 939 tys zł. Inwestycja zostanie oddana w stanie deweloperskim III kwartał 2023...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 100 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
2
110 m2
2022
15397109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17619133 15397109 Nowoczesne apartamenty w samym sercu Mierzyna, CENA od 699.000 do 769.000 zł.Urokliwe, kameralne osiedle w Mierzynie tworzyć będzie osiem nowoczesnych energooszczędnych domów dwurodzinnych, w których zaprojektowano szesnaście apartamentów. Lokale 5-p...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

849 000 PLN (7 241 zł/m2)

4
-
117.25 m2
2025
15397075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17619273 15397075 Nowoczesne apartamenty w samym sercu Mierzyna, CENA od 699.000 do 769.000 zł.Urokliwe, kameralne osiedle w Mierzynie tworzyć będzie osiem nowoczesnych energooszczędnych domów dwurodzinnych, w których zaprojektowano szesnaście apartamentów. Lokale 5-p...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

849 000 PLN (7 241 zł/m2)

4
-
117.25 m2
2025
15388426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17435954 15388426 Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny segment bliźniaka w super lokalizacji w Mierzynie!Jeśli cenisz sobie:- Dobrze doświetlone pomieszczenia (duże witryny okienne)- Brak problemów z parkowaniem (przynależne miejsca parkingowe do lokali)- Mieszkanie w...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

839 000 PLN (7 156 zł/m2)

5
1
117.25 m2
2026
15883651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27675371 15883651 Mamy dla Ciebie ofertę segmentu w zabudowie szeregowej w bocznej uliczce Mierzyna .Na powierzchnię użytkową wchodzi :PARTER:komunikacja ,salon z kominkiem połączony z jadalnią 37,67 m2 ,kuchnia z oknem częściowo otwarta na jadalnię 8,53 m2,toalet...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 249 000 PLN (9 051 zł/m2)

4
1
138 m2
2010
15883465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675233 15883465 Na sprzedaż elegancka, ponadczasowa rezydencja położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Mierzyna. Dom zachwyca wysoką jakością wykonania, przestrzenią oraz prywatnością, którą zapewnia kameralna uliczka dostępna wyłącznie dla mieszkańców. ...

Mierzyn, Teresy

3 690 000 PLN (10 995 zł/m2)

7
2
335.62 m2
2014
14744950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17718 14744950 Bardzo ładny ,duży dom o pow.405m2 w stylu rezydencji, w Mierzynie wybudowany na działce o pow. ok.około 3600m2.Dom jest niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu,mimo dużej powierzchni koszty utrzymania są stosunkowo niewielkie dzięki temu że są zainstal...

Mierzyn, Nad Stobnicą

2 950 000 PLN (6 277 zł/m2)

8
1
470 m2
1999
15807407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26365554 15807407 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż komfortowy i solidnie zbudowany dom o powierzchni całkowitej 298,5 m², położony w spokojnej dzielnicy Mierzyn, przy mało uczęszczanej ul. Brzozowej. Nieruchomość idealna zarówno dla dużej rodzin...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 480 000 PLN (8 308 zł/m2)

8
3
298.5 m2
2008
15883037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673568 15883037 Elegancki dom w zabudowie szeregowej Mierzyn gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji w Mierzynie. Nieruchomość wybudowana w 2005 roku, gruntownie wyremontowana w 2016 roku...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

4
2
120 m2
2005
15882913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673303 15882913 NOWY ETAP INWESTYCJI !!! „OSIEDLE TOMASZA” MIERZYN ul. NasiennaTomasza.Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera. Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, zlokalizowane na „bliskim” Mierzynie, w okolicach ulicy Łukasińs...

Mierzyn, Tomasza

829 000 PLN (9 787 zł/m2)

4
1
84.7 m2
2025
15758366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25319682 15758366 Kup bez PCC – oszczędzaj już na starcie !Dom z ogrodem, 4 pokojami i dwoma miejscami postojowymi w cenie !Mierzyn, ul. DługaInwestycja gotowa do odbioru!Szczegóły oferty:- pow. użytkowa: 77,75 m²- działka: ok. 102 m², w tym ogród ok. 52 m²- stan: dew...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

770 000 PLN (9 904 zł/m2)

4
1
77.75 m2
2025
15212968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12755115 15212968 Jedyna w swoim rodzaju inwestycja w pięknej malowniczej lokalizacji nad stawem. Oferujemy do sprzedaży nowe funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej na Mierzynie.Inwestycja zlokalizowana jest w okolicach Nasiennej w ciszy i w zieleni.Domy posadowion...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 190 000 PLN (9 917 zł/m2)

4
1
120 m2
2023